چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل:

آران و بیدگل رتبه نخست استان در ارزیابی عملکرد/ فعالیت‌های آموزشی ورزش شهرستان کم‌نظیر بوده است

فردنژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل در این ارزیابی عملکرد اداره‌های ورزش استان اصفهان در سال ۹۵ جایگاه نخست شهرستان‌های سطح دو و رتبه سوم در میان اداره‌های ورزش و جوانان استان در سال گذشته را کسب کرده است.

به گزارش خطب شکن، ابوذر فردنژاد از اعلام نتایج ارزیابی عملکرد اداره‌های ورزش استان اصفهان در سال ۹۵ خبر داد و اظهار کرد: در این ارزیابی عملکرد اداره‌های ورزش و جوانان شهرستان‌های تابعه در سه بخش عمومی، ورزشی و امور جوانان مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل ادامه داد: در ارزیابی سال ۹۵ اداره‌های ورزش و جوانان شهرستان‌های نجف آباد، آران و بیدگل و چادگان رتبه نخست ارزیابی عملکرد در سطح استان را در گروه‌های سه گانه به خود اختصاص دادند.

وی با بیان این که دسته بندی گروه‌ها بر اساس شاخص‌های جمعیتی، مساحت شهرستان، میزان بودجه و… انجام گرفته است تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل در این ارزیابی در شاخص‌های عمومی امتیاز ۸۵۸، در شاخص‌های ورزشی امتیاز ۴۰۳ و در امور جوانان امتیاز ۳۴۰ را به دست آورده و در مجموع با کسب امتیاز هزار و ۶۰۱ جایگاه نخست شهرستان‌های سطح  دو و رتبه سوم در میان اداره‌های ورزش و جوانان استان در سال گذشته را کسب کرده است.

فردنژاد احداث و تکمیل طرح‌های عمرانی و بهبود سرانه ورزشی آران و بیدگل را از اقدامات موثر اداره ورزش در سال ۹۵ برشمرد و اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و با کمک خیران و تخصیص اعتبارات میانگین سرانه ورزشی آران و بیدگل از ۲۲ سانتی‌متر به ۳۵ سانتی‌متر افزایش یافته است.

وی فعالیت‌های آموزشی ورزش شهرستان در سال‌های گذشته را کم نظیر خواند و گفت: سال گذشته بیش از ۳۰ کلاس آموزشی، مربی‌گری و داوری در آران و بیدگل برگزار شده است.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP