چاپ خبــر
در آیین معارفه شهرداران آران و بیدگل عنوان شد:

مردم آران و بیدگل خود جور دولت را کشیده‌اند/ اصفهان با عدم واگذاری اختیار مدیران آینده خوبی نخواهد داشت

ساداتی نژاد، نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: استان اصفهان گرفتار کاغذبازی‌های اداری است و استان اصفهان با تنگ نظری در حوزه واگذاری اختیار مدیران ممکن است آینده خوبی نداشته باشد.

به گزارش خطب شکن، صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان، نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و مردم شهرستان آیین تودیع و معارفه شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد و سفیدشهر در سالن اجتماعات سردار شهید قاسم عربیان برگزار شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در این آیین با بیان این که در انتخابات گذشته شوراهای اسلامی شهر در آران و بیدگل شاهد اتفاق ویژه‌ و بی نظیری بودیم اظهار کرد: بیش از ۱۵ شهر ترکیبی و دو واژگانی در کشور وجود دارد که ناخرسندی و کدورت‌ میان مردم وجود دارد که این مشکل در آران و بیدگل با کمک مردم برطرف شد.

سید جواد ساداتی نژاد شورای ترکیبی آران و بیدگل را الگویی برای تمام شهرهای دوبخشی کشور دانست و تصریح کرد: وزیر کشور در نشستی پس از تشریح گزارش این اقدام سه بار از این اتفاق تشکر کرد.

وی تشکیل شورای ترکیبی را تآثیرگذار برای سایر شهرها و روستاهای شهرستان عنوان کرد و  افزود: شورای شهر جدید نیز باید با همدلی و تعامل کارها را به پیش ببرند.

نماینده مردم منطقه با اشاره به ویژگی‌های آران و بیدگل، شهرستان را الگوی اقتصاد مقاومتی در کشور خواند و تآکید کرد: در آران وبیدگل هیچ سرمایه گذاری دولتی صورت نگرفته و مردم شهرستان خود جور دولت‌ را کشیده‌اند.

وی با بیان این که مدارس، درمانگاه‌ها و زیرساخت‌های شهرستان به همت و سرمایه مردم ساخته شده است اضافه کرد: مردم منطقه از دولت پول نمی‌خواهند بلکه از مسئولان انتظار تسهیل دارند.

ساداتی نژاد با انتقاد از کاغذ‌بازی‌های اداری در استان خاطرنشان کرد: مدیران باید تفویض اختیار کنند و استان اصفهان با تنگ نظری در حوزه واگذاری اختیار ممکن است آینده خوبی نداشته باشد.

در پایان این مراسم، رضا رمضانی به عنوان شهردار آران و بیدگل و محمد اشرفی و مهدی قنایی مقدم نیز به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای نوش آباد و سفیدشهر معرفی شدند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP