چاپ خبــر
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان:

علاقه‌مندم نیروگاه خورشیدی آران و بیدگل به نتیجه برسد

طرفه، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: شاخصه مشارکت مردم، خیران و توانمندان اقتصادی غیردولتی در آران و بیدگل بیش از شهرهای دیگر استان است.

به گزارش خطب شکن، محمدعلی طرفه صبح امروز در چهارمین نشست شورای اداری آران و بیدگل در سال جاری با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله(ع) و آغاز ماه صفر در تشریح عملکرد عمرانی استان اصفهان اظهار کرد: در چهار سال گذشته ۱۲ هزار طرح عمرانی در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان هزینه این طرح‌ها را بالغ بر ۱۴ هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد از اعتبارات این طرح‌ها توسط نهادهای غیردولتی تأمین شده است.

وی ادامه داد: سهم بخش خصوصی و خیران از این میزان ۴۰ درصد و بیش از ۳۰ درصد را نیز شهرداری و نهادهای غیردولتی با مشارکت انجام داده‌اند.

طرفه به ویژگی‌های شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان اشاره کرد و افزود: شاخصه مشارکت مردم، خیران و توانمندان اقتصادی غیردولتی در آران و بیدگل بیش از شهرهای دیگر استان است.

وی تشکیل شورای ترکیبی در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر در آران و بیدگل را رضایت‌بخش خواند و تصریح کرد: باید همدلی و تعاملی که پس از انتخابات شورای شهر در آران و بیدگل شکل گرفته تقویت شود.

معاون استاندار اصفهان با بیان این که در چند سال اخیر شاهد عدم تخصیص درآمدهای شهرداری ها و محقق شدن ۵۰ درصدی آن بودیم تأکید کرد: امیدواریم سال جاری اعتبارات آران و بیدگل کامل اختصاص داده شود و بودجه طرح‌های عمرانی نیز افزایش یابد.

وی با اشاره به درخواست مسئولان شهرستان برای تسهیل در اعطای مجوز بهره برداری نیروگاه خورشیدی خاطرنشان کرد: علاقه مندم طرح سرمایه گذاری احداث نیروگاه خورشیدی ۲۵ مگاواتی تولید برق در آران و بیدگل به زودی به نتیجه برسد.

در پایان این مراسم، رضا رمضانی به عنوان شهردار آران و بیدگل و محمد اشرفی و مهدی قنایی مقدم نیز به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای نوش آباد و سفیدشهر معرفی شدند.

انتهای پیام/ ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP