چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل:

اجرای ۱۵ برنامه شاخص در هفته تربیت بدنی/ افزایش ۱۳ سانتی‌متر مربعی سرانه ورزش آران و بیدگل

فردنژاد، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: سرانه ورزش آران و بیدگل از ۲۲ سانتی‌متر مربع به ۳۵ سانتی‌متر مربع به ازای هر نفر رسیده است.

به گزارش خطب شکن، ابوذر فردنژاد ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک هفته تربیت بدنی عنوان کرد: بیش از ۱۵ برنامه شاخص با کمک هیئات ورزشی برای بزرگداشت این هفته در آران و بیدگل پیش بینی شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل به فعالیت‌های صورت گرفته در اداره ورزش و جوانان شهرستان اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های  کم‌نظیری در بخش‌های عمرانی، ورزش همگانی و قهرمانی، آموزش و جوانان در آران و بیدگل صورت گرفته است.

وی در گزارش وضعیت طرح‌های عمرانی ورزشی شهرستان اظهار کرد: بیش‌ترین عملکرد این اداره را احداث و تکمیل طرح‌های عمرانی و سرانه ورزشی آران و بیدگل دربرگرفته است.

فردنژاد اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و با کمک خیران و تخصیص اعتبارات میانگین سرانه ورزشی آران و بیدگل از ۲۲ سانتی‌متر به ۳۵ سانتی‌متر رسیده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل با اشاره به حمایت‌ها از ورزش همگانی و قهرمانی شهرستان تصریح کرد: سالانه بیش از ۱۰۰ مقام کشوری و استانی توسط ورزشکاران آران و بیدگل کسب می شود.

وی توجه به آموزش و برگزاری کلاس‌های مربی‌گری را از اولویت‌های خود برشمرد و تاکید کرد: سال گذشته بیش از ۳۰ کلاس آموزشی، مربی‌گری و داوری در آران و بیدگل برگزار شده است.

فردنژاد تشکیل ستاد ساماندهی مشکلات جوانان در فرمانداری را از دیگر وظایف این اداره دانست و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای حضور فعال جوانان در جامعه، تشکیل سمن‌ها، آسیب شناسی و ساماندهی مشکلات آنان از جمله فعالیت‌های اداره در حوزه امور جوانان بوده است.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP