چاپ خبــر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل عنوان کرد:

رونمایی از اطلس فرهنگی شهرستان/ تخصیص ۱۹۳ میلیون ریال برای آموزش‌های حوزه قرآن و عترت

نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: در سال ۹۵ مبلغی بالغ بر ۱۹۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال برای حمایت آموزشی از آزمون های سراسری قرآن و عترت به موسسات قرآنی اعطا شده است.

به گزارش خطب شکن، میثم نمکی از صدور ۱۰ مجوز فعالیت برای موسسات فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: این مجوزها برای آموزشگاه های آزاد و هنری، کانون های تبلیغاتی، ناشران، انجمن ها و موسسات فرهنگی به صورت سالانه تمدید می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با اشاره به فعالیت های حوزه قرآنی بیان کرد: در سال ۹۵ مبلغی بالغ بر ۱۹۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال برای حمایت آموزشی از آزمون های سراسری قرآن و عترت به موسسات قرآنی اعطا شده است.

وی با اشاره به این که شهرستان آران و بیدگل از لحاظ نسبت موسسات به جمعیت رتبه اول استان را در اختیار دارد اذعان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک از اطلس فرهنگی شهرستان رونمایی کنیم.

نمکی به برنامه های مناسبتی و اختصاصی اشاره کرد و افزود: ۱۵ سوگواره ادبی عاشورا با محور ادبیات، پنج دوره جشنواره فیلم و عکس و شش دوره همایش دوسالانه اهل قلم در سال های اخیر در شهرستان برگزار شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل تقویت اقتصاد مقاومتی را به عنوان یکی از تاکیدات سال های گذشته مقام معظم رهبری بسیار حیاتی توصیف کرد و ادامه داد: اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی کل کشور در راستای حمایت از اقتصاد مقاومتی برنامه هایی صورت داده‌اند.

انتهای پیام/ سیدمصطفی میرحسینی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP