چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

آران و بیدگل نیاز به سرمایه‌گذار خارجی ندارد/ سرمایه‌ها نباید در فرایندهای اداری گرفتار شود

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: با وجود ظرفیت بخش خصوصی و شهرک‌های صنعتی، آران و بیدگل نیازی به جذب سرمایه گذار خارجی ندارد.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به شرایط امروز کشور، مبارزه اقتصادی را وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادها دانست و اظهار کرد: همه باید برای افزایش تولید و اشتغال تلاش کنند و دولت نیز مصمم است با آسیب شناسی چهار سال گذشته خدمت‌رسانی به مردم را در اولویت خود قرار دهد.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ظرفیت بالای آران و بیدگل در حوزه تولید و اشتغال تصریح کرد: هنر ما جذب سرمایه گذاری برای شکوفایی این ظرفیت هاست.

وی با انتقاد از رفتار برخی اداره‌ها و دستگاه‌ها در برخورد با بخش خصوصی و فراهم کردن زمینه‌های سرمایه گذاری افزود: سرمایه‌ها و سرمایه گذاران نباید در فرایندهای اداری گرفتار شده و اشتیاق فعالیت از آنان گرفته شود.

معینی نژاد بودجه‌های دولتی را برای تامین نیازهای شهرستان ناکافی خواند و بیان کرد: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی شهرستان و تشکل‌ها طرح‌ها و پیشرفت‌های بسیاری در آران و بیدگل انجام گرفته است.

وی ادامه داد: با وجود ظرفیت بخش خصوصی و شهرک‌های صنعتی، آران و بیدگل نیازی به جذب سرمایه گذار خارجی ندارد.

فرماندار آران و بیدگل با بیان این که سال مالی ۹۵ دولت دو ماه به تعویق افتاده است ابراز امیدواری کرد: تخصیص وعده داده شده به شهرستان تا پایان مهرماه محقق شود.

انتهای پیام/ مجتبی خانی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP