چاپ خبــر
معاون فرماندار آران و بیدگل:

۱۳ آبان، روز سرنوشت‌ساز تقویم نهضت اسلامی/ بازخوانی دلایل خصومت آمریکا برای نسل جوان ضروری است

یوسفیان، معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: تحلیل درست و واقع بینانه وقایع و بازخوانی دلایل تشدید خصومت دولت جدید آمریکا با ایران برای نسل جوان که آن زمان را درک نکرده اند ضروری است.

به گزارش خطب شکن، نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت سیزدهم آبان ماه در آران و بیدگل ظهر امروز در سالن ۴ دی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار آران و بیدگل در این جلسه جایگاه ویژه ۱۳ آبان در تقویم جمهوری اسلامی را یادآور شد و اظهار کرد: در تاریخ نهضت‌ها روزهایی به عنوان روز سرنوشت ساز ثبت می شود که ۱۳ آبان در رخدادهای انقلاب اسلامی همان روز است.

علی محمد یوسفیان با اشاره به نامگذاری ۱۳ آبان به نام روز ملی مبارزه با استکبار تصریح کرد: در اهمیت ۱۳ آبان کافی است که امام خمینی(ره) تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام را انقلاب دوم و بزرگ‌تر از انقلاب اول توصیف کردند.

وی تبیین اندیشه‌های امام(ره) و آگاهی بخشی از اقدام‌ها و جنایات آمریکا درمنطقه و جهان را خواستار شد و اضافه کرد: تحلیل درست و واقع بینانه وقایع و بازخوانی دلایل تشدید خصومت دولت جدید آمریکا با ایران برای نسل جوان که آن زمان را درک نکرده اند ضروری است.

یوسفیان با تأکید بر برنامه ریزی برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی ۱۳ آبان ابراز امیدواری کرد: جوانان بصیر انقلاب اسلامی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه پاسخ یاوه گویی‌ها و سخنرانی جاهلانه رئیس جمهور آمریکا را خواهند داد.

معاون فرماندار آران و بیدگل در پایان خواستار همکاری ادارات و نهادهای شهرستان با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مدیریت آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی برای گرامی‌داشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP