چاپ خبــر
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل اعلام کرد:

جمع آوری ماهانه بیش از ۴۴۰ میلیون ریال صدقه/ تدیون برنامه سه ساله برای کمیته امداد آران و بیدگل

اسماعیلی، رئیس کمیته امداد آران و بیدگل گفت: ماهانه میانگین بیش تر از ۴۴۰ میلیون ریال صدقه از مردم شهرستان برای کمک به محرومان و نیازمندان جمع آوری می شود.

به گزارش خطب شکن، حسن اسماعیلی در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران پس از انتصاب به سمت ریاست کمیته امداد آران و بیدگل، ظرفیت نیروی انسانی شهرستان در استان را بی نظیر دانست و عنوان کرد: باید نیرو پروری در اولویت قرار گیرد تا نیروی انسانی به شکوفایی برسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل تقویت ظرفیت اشتغال و تعامل با موسسات خیریه و نخبگان کارآفرین را دو برنامه اصلی خود برای شهرستان برشمرد و اظهار کرد: باید حرکت به سمت مددجویان و لمس مشکلات آنان از سوی ما انجام گیرد نه آنکه نیازمندان به سمت ما دست دراز کنند.

وی با اشاره به ظرفیت اشتغال در آران و بیدگل و دارا بودن شهرستان از نرخ بیکاری تک رقمی تصریح کرد: قصد داریم از ظرفیت نهفته در کویر، شهرک‌های صنعتی و کارآفرینان موفق شهرستان برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد استفاده کنیم.

اسماعیلی ادامه داد: اعتبار اختصاص یافته برای اشتغال مددجویان در سال ۹۶ سه میلیارد تومان است که به این منظور از استان افزایش دو برابری آن به ۶ میلیارد تومان را درخواست کرده‌ایم.

وی حس نوع دوستی و همدلی مردم آران و بیدگل را زبان‌زد خواند و بیان کرد: ماهانه میانگین بیش تر از ۴۴۰ میلیون ریال صدقه از مردم شهرستان برای کمک به محرومان و نیازمندان جمع آوری می شود.

رئیس کمیته امداد آران و بیدگل با بیان این که هم اکنون ۱۰۵ خانواده مددجوی کمیته امداد که اکثر آنان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند در اولویت دریافت مسکن قرار داردند افزود: تلاش داریم با استفاده ازظرفیت نهادها و خیران مشکل مسکن مددجویان را برطرف کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌ای سه ساله برای کمیته امداد آران و بیدگل تدوین شده است که و اعتقاد دارم باید در مورد فعالیت‌های انجام شده کمیته امداد به مردم اطلاع رسانی شود.

حسن اسماعیلی ماه گذشته جایگزین اصغر خادم که بیش از یک دهه ریاست کمیته امداد آران و بیدگل را بر عهده داشت شد. مدیریت کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشان از سوابق اسماعیلی است.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP