چاپ خبــر
نصرت الله قربانی
رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل:

از حضور تیم‌های کویرات و مرکزی استقبال می‌کنیم/ تیم‌های ما نباشند لیگ‌ شهرستان‌ مجاور خالی می‌شود

قربانی، رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل گفت: ما با مسئولان تیم های مختلف بخش‌های کویرات و مرکزی صحبت کرده‌ایم و حاضریم در صورتی که در شهرستان خودمان حضور پیدا کنند، با روی باز از آنان استقبال کنیم.

به گزارش خطب شکن، نصرت الله قربانی با بیان این که فوتبال شهرستان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار کرد: برخی تیم های شهرستان با نام برخی شهرستان های اطراف در مسابقات مختلف شرکت می کنند، حتی برخی تیم های شهرستان های اطراف نیز تمایل بسیاری برای به خدمت گرفتن بازیکنان آران و بیدگل نشان می دهند.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل به حضور تیم هایی از شهرهای تابعه شهرستان در لیگ دسته اول اشاره کرد و گفت: ما با مسئولان تیم های مختلف بخش‌های کویرات و مرکزی صحبت کرده‌ایم و حاضریم در صورتی که در شهرستان خودمان حضور پیدا کنند، با روی باز از آنان استقبال کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این مسأله را هم در نظر بگیرید که اگر تیم های آران و بیدگل به شهرستان باز گردند، لیگ شهرهای مجاور خالی می شود.

قربانی اهمیت دادن به فوتبال از سوی خیران ورزش‌یار، هیأت امنای هیأت های مذهبی و بخش خصوصی را برای پیشرفت فوتبال شهرستان موثر ارزیابی کرد و افزود: اگر مدیر و دست اندر کار باشگاهی برای پیدا کردن پشتیبان مالی وقت می گذارند و زحمت می کشند، باید از آنان تقدیر کرد، زیرا این اقدام بسیار ارزنده است.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل اضافه کرد: اگر بستر مناسب برای ورزش جوانان فراهم نشود، آنان ممکن است به راه های دیگر کشیده شوند و انحرافات اجتماعی در جامعه افزایش یابد.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP