چاپ خبــر
با قبول استعفا؛

فردنژاد از اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل رفتنی شد/ عابدی به زودی معرفی می‌شود

با قبول استعفای ابوذر فردنژاد رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل از عابدی به عنوان اصلی‌ترین گزینه ریاست این اداره نام برده می‌شود.

به گزارش خطب شکن، آبان ماه سال گذشته اخباری مبنی بر استعفای رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل در شبکه‌های مجازی منتشر شد که دلیل آن را اعتراضات نسبت به اتفاقات هفته آخر لیگ دسته اول فوتبال شهرستان و عوض شدن سرنوشت قهرمانی در دقیقه پایانی بازی ستارگان هما و شهدای سپاهان عنوان می‌کرد.

ابوذر فردنژاد در آن زمان در گفتگویی با خطب شکن(اینجا) با تایید اصل خبر استعفا از گذشت یک سال از زمان آن خبر داد.

وی دلیل استعفا را مشکلات شخصی و عدم پذیرش آن را تایید نشدن گزینه‌های معرفی شده برای ریاست اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل دانست.

با گذشت یک سال از این اتفاق خبر رسیده است سرانجام اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با استعفای فردنژاد موافقت کرده و حکم علیرضا عابدی را نیز به ریاست اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل امضا نموده است و به زودی وی به این سمت منصوب خواهد شد.

عابدی کارمند اداره آموزش و پرورش و متولد ۱۳۵۱ با مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی از دانشگاه تهران است. ریاست بر معاونت تربیت بدنی  آموزش و پرورش کاشان، دریافت مدرک درجه دو داوری و سابقه ۱۷ سال قضاوت فوتبال در کارنامه ورزشی وی دیده می شود.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP