چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

فعالیت ۸۵۰ واحد صنعتی در آران و بیدگل/ تولیدکنندگان در صنعتی غیر از فرش ماشینی سرمایه‌گذاری کنند

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: علی رغم این که این وضعیت نوعی مزیت نسبی برای شهرستان فراهم می‌آورد، نباید از آفت‌های اقتصاد تک محصولی منطقه غافل شد.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد از فعالیت ۱۰ درصد واحدهای صنعتی استان اصفهان در آران و بیدگل خبر داد و اظهار کرد: ۸۵۰ واحد صنعتی در شهرستان آران و بیدگل به فعالیت می پردازند.

فرماندار آران و بیدگل به حمایت از کارگران شاغل در شهرک‌های صنعتی شهرستان تاکید کرد و افزود: در حال حاضر ۲۵ هزار کارگر بیمه شده در واحدهای صنعتی آران و بیدگل مشغول کار هستند که امیدواریم با بهره برداری از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی تا پایان سال گامی در راستای رفاه هر چه بیشتر آنان برداشته شود.

وی نیروی انسانی را مهم‌ترین رکن و عامل موفقیت شهرستان در صنعت دانست و اضافه کرد: آران و بیدگل نماد و الگوی موفق اقتصاد مقاومتی در کشور است.

معینی نژاد با بیان این که آران و بیدگل به عنوان تولیدکننده‌ی اصلی فرش ماشینی در سطح کشور مطرح شده است تصریح کرد: علی رغم این که این وضعیت نوعی مزیت نسبی برای شهرستان فراهم می‌آورد، نباید از آفت‌های اقتصاد تک محصولی منطقه غافل شد.

وی تک محصولی بودن صنایع آران و بیدگل را فرصت و تهدیدی برای شهرستان خواند و ابراز امیدواری کرد: به همت سرمایه‌گذاران، واحدهای جدید تولیدی در حوزه‌های غیر از صنعت فرش ماشینی راه‌اندازی شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP