چاپ خبــر
در پایان بازی‌های هفته سوم حاصل شد:

پرواز همای سعادت در بیدگل/ پایان جنگ ستارگان به سود کارگران/ تحکیم صدرنشینی سپاهان

در پایان هفته سوم لیگ فوتبال شهرستان، ستارگان هما بیدگل خود را به عنوان مهم ترین تعقیب کننده سپاهان در صدر جدول مطرح کرد.

به گزارش خطب شکن، رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی در هفته سوم پیگیری شد. در این هفته یک بازی به خاطر درگیری بازیکنان نیمه تمام ماند و در نهایت سپاهان، ستارگان هما بیدگل و عقاب در رده های اول تا سوم جای گرفتند.

همون همیشگی

فجر پس از یک برد و یک باخت در هفته های اول و دوم رقابت ها، به مصاف عقاب بیدگل رفت. عقاب نیز از دو بازی قبلی خود یک برد و یک باخت به دست آورده بود و در این هفته، سودای پیروزی بر فجر را در سر می پروراند. با این حال این بازی در پایان ۹۰ دقیقه گلی در بر نداشت و فجر که در دو فصل اخیر رکوردار تساوی در لیگ بوده است، نخستین تساوی این فصل را نیز در کارنامه خود ثبت کرد. با این نتیجه هر دو تیم چهار امتیازی شدند و باید سایه تیم های دیگر را روی سر خود تحمل کنند.

درگیری بر سر بازی

پیش از شروع دیدار تیم های سپاهان و شاهد، پیش بینی می شد این دیدار پر برخورد باشد، ولی شاید کسی فکر نمی کرد جنجال در زمین مسابقه، این دیدار را در دقیقه ۸۳ نیمه تمام بگذارد. سپاهان در حالی که ترکیب تیم داوری ساعتی پیش از شروع دیدار عوض شده بود، توانست در نیمه اول به گل برسد و با این تک گل، به رختکن برود.

در ادامه این بازی پر تماشاگر، شاهد بازی را به تساوی کشاند. حمیدرضا شاه محمدی که نشان داده در لحظات حساس به داد تیم خود می رسد، گل شاهد را به ثمر رساند. این پایان کار نبود و چند دقیقه بعد، سپاهان مجددا با ضربه عمران سرانجام به گل رسید. تیم هجومی شاهد با دریافت این گل در صدد جبران برآمد و توانست کار را مجددا به تساوی بکشاند.

با این حال پس از اعلام ضربه پنالتی برای سپاهان و درگیری بازیکنان، شاهد زمین را ترک کرد و بازی ناتمام ماند. در نهایت با رای کمیته انضباطی، این بازی سه بر صفر به سود سپاهان اعلام و شاهد از حضور تماشاگران در دو بازی بعدی خود محروم شد. شاهد در هفته گذشته نیز از حضور تماشاگران در بازی مقابل ستارگان کارگران محروم شده بود.

با این نتیجه سپاهان حضور خود در صدر جدول را پر رنگ تر کرد تا جدی ترین مدعی قهرمانی باقی بماند.

جدال دو قهرمان سابق

خانه هنرمندان و انقلاب که نسبت به فصل قبل دست به جوان گرایی زده اند و چهره متفاوتی دارند، روز ۲۳ شهریورماه مقابل هم صف آرایی کردند. انقلاب که یک پیروزی و یک شکست در کارنامه داشت، این بازی را به امید پیروزی بر خانه هنرمندان آغاز کرد. ولی در نهایت با پذیرش دو گل از سوی حسین طهماسبی و حمید عبدیان، در پایان هفته سوم به همان سه امتیازی که هفته گذشته در مقابل نهضت اندوخته بود، قناعت کرد. خانه هنرمندان نیز با این سه امتیاز، به جمع چهار امتیازی های جدول پیوست.

جنگ ستارگان

چهارمین بازی هفته، روز ۲۶ شهریورماه بین دو تیم ستارگان کارگران و ستارگان محمدآباد برگزار شد. این دو تیم که به تازگی به لیگ دسته اول راه یافته اند، در دو بازی هفته اول خود ناکام بودند و تنها امتیاز هر دو تیم را ستارگان کویرات در نخستین هفته در جدال با شاهین بیدگل به چنگ آورده بود. در نهایت جنگ ستارگان را تیم کارگران با نتیجه چهار بر یک به پایان رساند تا کمی اوضاع خود را بهتر کند و تیم محمدآباد را به تنهایی در قعر جدول بنشاند.

آخرین صفر هم پاک شد

نهضت و شاهین دیگر بازی این هفته را برگزار کردند، در حالی که نهضت تنها تیم بدون امتیاز جدول بود. در نهایت نهضت توانست حریف خود را دو بر یک شکست دهد تا کمی از قعر جدول فاصله بگیرد. با این حال نهضت در پایان هفته همسایه رده بالای شاهین شد و باید برای بقا، به حال خط دفاعی آسیب پذیر خود فکری کند.

همای سعادت روی شانه بیدگلی‌ها

دیگر بازی حساس این هفته را دو هم نام آرانی و بیدگلی برگزار کردند. دو تیم هما آران و ستارگان هما بیدگل، دیروز بازی آخر این هفته را که قرار بود روز ۲۷ شهریور صورت گیرد، برگزار کردند. این بازی برای هر دو تیم حیاتی بود و برای باقی ماندن در کورس قهرمانی، هر کدام باید سه امتیاز بازی را به خود اختصاص می دادند.

هما بیدگل این بازی را هجومی آغاز کرد، ولی در نهایت هما آران بود که در دقیقه ۳۸ به گل رسید. هما بیدگل خیلی زود آب رفته را به جوی بازگرداند و قبل از شینده شدن سوت پایان نیمه اول، کار را به تساوی کشاند. نیمه دوم در حالی آغاز شد که هر دو تیم با احتیاط بیشتری کار می کردند. بازی متعادل پیش می رفت تا این که هما بیدگل به گل رسید. در نهایت گل سوم هما بیدگل آب سردی بر پیکر هما آران بود و گل دقیقه ۸۰ حمزه بیابانی را نیز بی اثر گذاشت. هما بیدگل در دقایق باقیمانده، دروازه خود را بسته نگه داشت تا بازی حساس این هفته را سه بر دو به سود خود به پایان برساند و نزدیک ترین تعقیب کننده سپاهان در صدر جدول باشد.

بدین ترتیب در پایان هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل، این نتایج به دست آمد:

عقاب بیدگل ۰ – ۰ فجر آران

شهدای دهنو ۳ – ۰ شاهد جوانان

خانه هنرمندان ۲ – ۰ انقلاب

ستارگان کارگران ۴ – ۱ ستارگان کویرات

نهضت ۲ – ۱ شاهین

هما آران ۲ – ۳ استعدادهای درخشان ویگل


جدول لیگ فصل ۹۶ در پایان هفته سوم

برنامه هفته بعد این رقابت‌ها که به یاد فوتبالیست شهید، حسین شاگردیان برگزار خواهد شد به این شرح است:

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۹۶، ساعت  ۱۶:۴۵: شاهد جوانان – فجر آران

جمعه، ۳۱ شهریور ۹۶، ساعت ۱۵:۴۵: پهلوان کویر – عقاب  

یکشـنبه، ۲ مهر ۹۶، ساعت ۱۵:۴۵: شهدای دهنو – نجوم بخش کویرات  

دوشنبه، ۳ مهر ۹۶، ساعت ۱۵:۴۵: شاهین کویر – خانه هنرمندان

سه شنبه،۴ مهر ۹۶، ساعت ۱۵:۴۵: استعدادهای درخشان ویگل – ستارگان کارگران  

پنجشنبه، ۳ مهر ۹۶، ساعت ۱۵:۴۵: هما آران – نهضت جوانان

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP