چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل عنوان کرد:

افزایش اعتبارات نفت و گاز شهرستان/ اختصاص دو میلیارد تومان برای تکمیل مرکز بهداشت ابوزیدآباد

معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل گفت: اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان برای بهره برداری از مرکز بهداشت شبانه‌روزی ابوزیدآباد پیش بینی شده است.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با بیان این که اعتبار نفت و گاز جزئی از اعتبارات تملک دارایی محسوب می‌شود بیان کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی اعتبار نفت و گاز از دو درصد در سال گذشته به سه درصد در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

فرماندار آران و بیدگل افزود: اعتبار نفت و گاز شهرستان در سال گذشته حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود که امسال چهار میلیون تومان به این مبلغ افزوده شد.

وی با اشاره به محرومیت بخش کویرات شهرستان اظهار کرد: این مبلغ می‌تواند در تغییر چهره شهر ابوزیدآباد و توسعه بخش بهداشت شهر کمک کند.

معینی نژاد بهره برداری از مرکز بهداشت شبانه‌روزی ابوزیدآباد را ازخواسته های اساسی مردم دانست و گفت: اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان برای بهره برداری از این مرکز پیش بینی شده است.

فرماندار اضافه کرد: ۵۰ درصد این مبلغ از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان و مابقی آن از سوی خود شهرستان تامین می‌شود.

وی با اشاره به آغاز به کار شوراهای شهر و روستا تاکید کرد: اعضای جدید این شوراها باید در یک فضای تعاملی از یک سو  همکاری مطلوبی با دولت داشته باشند و از سوی دیگر مشکلات مردم را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنند و برای رفع آن بکوشند.

انتهای پیام/

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP