چاپ خبــر

کشف موجودی عجیب در مریخ!+ عکس

یک محقق در زمینه موجودات فضایی با استناد به عکسی عجیب مدعی شده است که یک جمجمه را در سطح مریخ یافته است.

به گزارش خطب شکن به نقل از باشگاه خبرنگاران، اسکات سی؛ محقق مشهور موجودات فضایی به تازگی مدعی شده است که از میان تصاویر تهیه شده توسط کاوشگر ناسا، عکس یک موجود فضایی عجیب و همچنین یک جمجمه را یافته است. وی که چند ماه پیش با انتشار پستی آن را آخرین مطلب وبلاگ خود اعلام کرده بود با انتشار این خبر وبلاگ خود را دوباره  بروزرسانی کرد. اسکات با انتشار این دو عکس مدعی شد که در یکی از عکس ها تصویر یک موجود عجیب مریخی شبیه به یک ماهی ژله ای و در عکس دیگر یک جمجمه عجیب روی این سیاره سرخ کاملا مشهود است.

وی پیشتر نیز با استناد به  تصاویر ارسالی کاوشگر مریخ مدعی شده بود که روی مریخ خرس، میمون، موش های غول پیکر، خرچنگ و همچنین موجودات ناشناس کوچک یافته است. ادعاهای وی به همین جا ختم نشد و او با انتشار عکس‌های دیگری که توسط کاوشگر مریخ از سطح این سیاره تهیه می شد  مدعی شد که برج و ساختمان متعلق به موجودات فضایی را در مریخ یافته است.

کشف موجودی عجیب در مریخ ! تصاویر

او در خصوص برزورسانی وبلاگش و همچنین ادعای جدید خود گفت : “بسیاری از خوانندگان وبلاگ از من خواستند تا دوباره برگردم. به همین علت دوباره وبلاگم را به‌روز کردم.

من امروز این ماهی ژله ای را که مانند یک عنکبوت است از  میان تصاویر ناسا پیدا کردم. به نظر می رسد این عنکبوت ایستاده است و دارای چشم‌های برجسته بزرگی است. عکس دیگر جمجمه‌ای را نشان می دهد که روی یک سنگ حکاکی شده و  اندازه آن دو برابر یک توپ بولینگ است.”

وی افزود : “پیدا کردن این عکس تنها ۳۰ ثانیه طول کشید. آیا جای تعجب نیست که ناسا بعد از دهه‌ها کاوش در مریخ هنوز حتی یک مورد حیات روی این سیاره  پیدا نکرده است؟”.

گفتنی است؛ اسکات به مانند دهها کارشناس یوفو معتقد است ناسا و دولت آمریکا با وجود آگاهی از حیات فرازمینی ها، آن را از مردم جهان پنهان می کنند.

telegram

  1. آراني گفته:

    سلام به گفته های رسیده با مباحثه با یهودیان از ملاعلی و استنباط از قرآن و حادیث فقط و فقط یک زمین در کل دنیا که حیات انسانی در آن باشد دیگر وجود ندارد چون در قرآن همه جا از آسمانها بصور ت اسم جمع و زمین بصورت مفرد نام می برد وزمین در به معنی کره زمین بصورت سماوات و الارض آمده است ولی ارواح و ملائک و اجنه ها درهر کجایدنیا جسمی یا غیر جسمی به اذن خدا هستند .
    و اما یهودیان دولت امریکا و … وادار به سرمایه گذاری در کرات آسمانی می کنند.و حتی یکی از دلایل تاسیس کشور اسرائیل دستیابی به اسرار حضرت سلیمان ع بود . چون می خواهند مثلا امکان اسکان در ماه یا مریخ را پیدا کنند و از آنجا ساکنین زمین را تهدید و استعمار و استثمار کنند بدین دلیل دنبال جایگاهی برای زمین می گردند .
    در دوره امام زمان که اتشان علم تمام انبیاً را خواهد داشت از جمله علم حضرت سلیمان ع خواهد توانست تمام اجنه را تسخیر کند و شیطان را به ببند کشد و هر چیزی در هر کجای دنیا در یک چشم به هم زن مثل تخت بلقیس را جابجا کند و هر دارویی را در هر جهان برای بیمار به موقع فراهم آیدلذا بیماریها نابود می شوند عمرها به عمر نوح و بیشتر می رسند و….. تمام آدم نوکر هایی از جن خواهند داشت مثل چراغ علاالدین پس برای ظهورش باید دعا کنیم . تا زودتر بیایند .

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP