چاپ خبــر
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل:

مشکلات شهرداری آران و بیدگل با سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری و رفع شد

آراسته رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: مشکلات اراضی شهرک ولی عصر، شهرک صنعتی هلال، اراضی مستوفی،‌ شهرک صباحی بیدگلی و بسیاری از موارد مختلف در حوزه املاک آران و بیدگل در نشست با سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری شد.

به گزارش خطب شکن، مجتبی آراسته از برگزاری نشست رفع مشکلات شهرداری آران و بیدگل با سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد و اظهار کرد: با هماهنگی‌های دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مشکلات شهرداری آران و بیدگل با تشکیل جلسه در سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل افزود: در این جلسه که در دفتر مدیر کل امور املاک سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی ایران تشکیل شد مشکلات اراضی شهرک ولی عصر، شهرک صنعتی هلال، اراضی مستوفی،‌شهرک صباحی بیدگلی و بسیاری از موارد مختلف در حوزه املاک شهرستان آران و بیدگل به دقت بررسی و تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

وی بیان کرد: مدیر کل املاک سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی ایران و کارشناسان مربوطه، رئیس اداره حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، اعضای شورای شهر و مسئول دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل در این جلسه حضور داشتند.

آراسته ابراز امیدواری کرد: نتایج این نشست، آبادانی و رشد منطقه را در حوزه های مختلف شهری به ارمغان خواهد آورد.

telegram

  1. آراني گفته:

    چرا جایگاه مهمترین فرد برای بافتهای تاریخی در مبحث راه و شهرسازی برای شهرمان ؛ آقای صدیقیان رئیس اداره میراث فرهنگی خالی است .؟

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP