چاپ خبــر
مدیرعامل موسسه خیریه صالحون آران و بیدگل:

نخستین پایگاه سلامت اجتماعی به زودی در آران و بیدگل راه اندازی می شود

روحانی مدیرعامل موسسه خیریه صالحون گفت: راه کار اجرایی تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی و ارائه راهکارهای تسهیل در اخذ مجوز با همکاری بهزیستی آران و بیدگل در حال انجام است.

به گزارش خطب شکن، محمدحامد روحانی با بیان این که موسسه خیریه صالحون آران و بیدگل به عنوان سازمان مردم نهاد فعالیت خود را از سال ۷۶ آغاز کرده است اضافه کرد: ساخت درمانگاه حضرت موسی بن جعفر(ع)، همکاری در پروژه بیمارستان ثامن الحجج(ع) در حوزه درمان، تأمین دارو، جهیزیه، مسکن، ازدواج آسان، اهدا کمک های نقدی، پوشاک و مواد غذایی به نیازمندان منطقه آران و بیدگل از جمله فعالیت های موسسه است.

مدیرعامل موسسه خیریه صالحون فعالیت در حوزه فرهنگی و اجتماعی را رویکرد جدید موسسه عنوان کرد و گفت: راه اندازی باشگاه علمی باقرالعلوم(ع)، عقد تفاهم نامه همکاری با انجمن متخصصین ورزش و برگزاری کارگاه آموزشی تغذیه سالم و دوره های ویژه بازنشستگان از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی موسسه در دو سال گذشته بوده است.

وی پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه را نیاز امروز شهرستان دانست و تصریح کرد: موسسه صالحون به عنوان یک سازمان مردم نهاد ارتقای سلامت اجتماعی را دنبال خواهد کرد.

روحانی با اشاره به راه اندازی نخستین پایگاه سلامت اجتماعی آران و بیدگل در آینده نزدیک اظهار کرد: راه کار اجرایی تاسیس پایگاه و ارائه راهکارهای تسهیل در اخذ مجوز با همکاری بهزیستی آران و بیدگل در حال انجام است.

به گفته‌ی روحانی، موسسه صالحون در تلاش است تا زمان صدور مجوز نهایی پایگاه سلامت اجتماعی، پایگاه اجتماع محور محلی را راه اندازی کند.

telegram

Go to TOP