چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

اصلاح شبکه فرسوده آبرسانی ابوزیدآباد/ محرومیت از چهره ابوزیدآباد زدوده خواهد شد

معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: از سال گذشته تا اکنون ۳۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای اصلاح شبکه آبرسانی شهر ابوزیدآباد هزینه شده است.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به تخصیص ۱۰۰درصدی اعتبارات نفت و گاز به شهرستان اظهار کرد: امیدواریم به کمک این اعتبارات بتوانیم مشکلات اساسی خانه‌ها و مراکز بهداشت، جاده‌های مواصلاتی، شبکه آبرسانی روستایی و مراکز فرهنگی را مرتفع کنیم.

فرماندار آران و بیدگل در بیان عملکرد پروژه سالن ورزشی محمدآباد اظهار کرد: علاوه بر اعتبارات استانی مبلغی نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی برای بهره برداری این سالن در چند ماه آینده پیش بینی شده است.

وی در بیان عملکرد تبصره ۳ تصریح کرد: شبکه آبرسانی شهر ابوزیدآباد نزدیک ۵۰ سال قدمت دارد و در حال حاضر تجهیزات آن فرسوده است و موجب هدررفتن آب می شود.

معینی نژاد از تخصیص اعتباری یک و نیم میلیارد تومانی در سال گذشته به منظور اصلاح شبکه آبرسانی شهر ابوزید آباد خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام‌شده، در سال جاری اعتباری نزدیک ۱۷ میلیارد ریال برای تکمیل و اصلاح شبکه آبرسانی شهر ابوزیدآباد هزینه خواهد شد.

وی افزود: از سال گذشته تا اکنون ۳۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای اصلاح شبکه آبرسانی شهر ابوزیدآباد هزینه شده است.

فرماندار آران و بیدگل ابراز امیدواری کرد: با تخصیص مبلغ پنج و نیم میلیارد تومان از محل سایر اعتبارات ملی محرومیت از چهره شهر ابوزیدآباد زدوده خواهد شد.

telegram

Go to TOP