چاپ خبــر
در پایان بازی‌های هفته دوم؛

کاظمی هت‌تریک کرد/ سپاهان بالاتر از ستارگان/ نهضت در قعر جدول جای گرفت

در پایان هفته دوم لیگ فوتبال شهرستان، شهدای سپاهان با ثبت دومین پیروزی خود، به تنهایی در صدر ایستاد.

به گزارش خطب شکن، رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل با برگزاری شش بازی در هفته دوم پیگیری شد. در این هفته ۱۵ بار دروازه‌ها گشوده شد و در نهایت شهدای سپاهان با ثبت دومین پیروزی خود، به تنهایی در صدر ایستاد.

تعویض در صدر جدول

فجر که هفته گذشته خونه هنرمندا را با دو گل شکست داده بود، این هفته حریف سر سختی در پیش داشت. روز یکشنبه ۱۲ شهریور، دیدار دو تیم فجر عباس آباد و شهدای دهنو با سوت علی اصغر غلامحسینی آغاز شد و در نهایت جدال، شهدای دهنو مثل هفته گذشته، حریف خود را با یک گل شکست داد تا دومین پیروزی خود را در دومین گام خود کسب کند و جایگزین فجر در صدر جدول شود.
تنها گل این دیدار را عمران سرانجام به ثمر رساند، وی که یکی از گلزنان نام آشنای فوتبال آران و بیدگل است، این فصل برای سپاهان به میدان می‌رود و امید اول گلزنی این تیم خواهد بود.

اولین بدون گل سال

عقاب که با پیروزی هفته گذشته، به عنوان صدرنشین پا به هفته دوم گذاشته بود، این هفته در مقابل خانه هنرمندا صف آرایی کرد. این بازی در نهایت علی رغم موقعیت‌های هر دو تیم، با نتیجه بدون گل به پایان رسید تا نخستین صفر صفر لیگ ثبت شود.

دو گل بدون تماشاگر

دیدار شاهد و ستارگان کارگران در حالی آغاز شد که تماشاگران با رای کمیته انضباطی، از تماشای این بازی محروم بودند. این دیدار جنجالی که دو اخراجی داشت، در نهایت با دو گل احسان زارع (از روی نقطه پنالتی) و حمیدرضا شاه محمدی به سود شاهد به پایان رسید. اخراجی‌های این میدان دروازه بانان دو تیم بودند که در نیمه دوم به خاطر درگیری با بازیکنان حریف، با کارت قرمز داور روبرو شدند.

نامزدی برای سقوط

در لیگ فوتبال آران و بیدگل که بازی‌ها در یک دور برگزار می‌شود، تیم‌ها فرصت کمی برای جبران اشتباهات خود دارند. بدین ترتیب این بازی که جدال بازندگان هفته اول بود، برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی داشت. در نهایت نهضت با دومین شکست خود در دومین هفته بازی‌ها، نام خود را به عنوان یکی از گزینه‌های سقوط این فصل مطرح کرد.

در این بازی انقلاب خیلی زود به گل رسید. عباسعلی تدبیری روی توپ برگشتی، با ضربه سر دروازه نهضت را باز کرد تا نخستین گلزن انقلاب در این فصل لقب بگیرد. تیم نوش آبادی در ادامه تلاش خود را برای جبران گل خورده بیشتر کرد ولی در نهایت بازی با نتیجه چهار بر یک به سود تیم جوان انقلاب خاتمه یافت.

علی اصغر کاظمی که مسیر گلزنی‌های فصل قبل خود را به خوبی ادامه می‌دهد، در این بازی هت‌تریک کرد تا بهترین بازیکن زمین لقب گیرد.

هما و یافتن مجدد راه سعادت

هما آران که سال گذشته نیز فرصت‌های خوبی را برای حمله به صدر جدول از دست داده بود، امسال در تلاش است از مدعیان قهرمانی عقب نماند.

هما این فصل هم حسین معینی را روی نیمکت خود دارد. این تیم علی رغم تساوی هفته گذشته، در هفته دوم با قدرت پا به میدان گذاشت و با سه گل حریف خود را شکست داد. محمد کمال، حمزه بیابانی و سجاد خاکسار گل‌های هما را به ثمر رساندند. ستارگان محمدآباد با این شکست با تک امتیازی که از بازی آخر هفته گذشته کسب کرد، در نیمه دوم جدول جای گرفت.

شاهین تسلیم نشد

تیم سخت کوش شاهین که فصل گذشته گربه سیاه بزرگان بود، در آخرین بازی این هفته به مصاف قهرمان فصل پیش رفت. ستارگان هما سایه سنگین سپاهان را بالای سر خود حس می‌کرد و به شدت به پیروزی در این بازی نیاز داشت. اما در نهایت ستارگان تنها یک امتیاز از این جدال دیدنی کسب کرد. رشید یاهو دو گل شاهین را به ثمر رساند، برای ستارگان هما نیز حسین قاسمیان و مصطفی زهری گل زنی کردند. یاهو با این دو گل، چهار گله شد و در صدر جدول گلزنان لیگ جای گرفت.

بدین ترتیب در پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آران و بیدگل، این نتایج به دست آمد:

شهدای دهنو ۱ – ۰ فجر آران

خانه هنرمندان ۰ – ۰ عقاب

شاهد جوانان ۲ – ۰ ستارگان کارگران

پهلوان کویر ۴ – ۱ نهضت

هما آران ۳ – ۰ نجوم بخش کویرات

شاهین کویر ۲ – ۲ استعدادهای درخشان ویگل


جدول لیگ فصل ۹۶ در پایان هفته دوم

برنامه هفته بعد این رقابت‌ها به این شرح است:

یکشنبه ۲۰ شهریور ۹۶، عقاب بیدگل – فجر آران

دوشنبه ۲۱ شهریور ۹۶، شهدای دهنو – شاهد جوانان

چهارشنبه ۲۳ شهریور ۹۶، خانه هنرمندان – انقلاب

پنجشـنبه ۲۴ شهریور ۹۶، ستارگان کارگران – ستارگان کویرات

شنبه ۲۶ شهریور ۹۶، نهضت – شاهین

یکشنبه ۲۷ شهریور ۹۶، هما آران – استعدادهای درخشان ویگل

انتهای پیام/ مجتبی خانی/

telegram

Go to TOP