چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

نگرانی از وضعیت آسیب‌های اجتماعی در آران و بیدگل/ آسیب‌های اجتماعی امروز دامن گیر فرزندان آینده منطقه است

معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: وضعیت آسیب‌های اجتماعی و برخی از آمارهای این حوزه در آران و بیدگل نگران کننده است

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد نیروی انسانی ممتاز را از ویژگی‌های شهرستان عنوان کرد و گفت: علی رغم نیروی انسانی قابل توجه، محرومیت‌های بسیاری آران و بیدگل را آزار داده است.

فرماندار آران و بیدگل افزایش معضل‌های اجتماعی را از نتایج کاهش شور و نشاط در جامعه دانست و تصریح کرد: مشکل کمبود فضاهای ورزشی و تفریحی افزایش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و آمار بالای معتادان را به همراه داشته است.

وی با بیان این که وضعیت آسیب‌های اجتماعی و برخی از آمارهای این حوزه در آران و بیدگل نگران کننده است اضافه کرد: آسیب های ناشی از فضای مجازی، طلاق و اعتیاد از جمله مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی در شهرستان است.

معینی نژاد افزایش مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را از پیامدهای جبران ناپذیر آسیب‌های اجتماعی برای خانواده‌ها عنوان کرد و افزود: وضعیت نگران کننده آسیب‌های اجتماعی امروز دامن گیر فرزندان آینده منطقه خواهد شد.

وی تشکیل هسته‌های محلی و بهره گیری از ظرفیت‌های دولتی و غیردولتی برای چاره اندیشی را خواستار شد و خاطرنشان کرد: همه ادارات و ارگان‌ها به ویژه اعضای شورای اسلامی شهر و روستا باید در مقابله با آسیب‌های اجتماعی فعال شوند.

telegram

  1. خاسر گفته:

    ایا دزدی های زیاد هفته گذشته نیز را میتوان اسیب احتماعی نامید.؟مسولین در مورد ان سکوت میکنند.و جوری وانمود میکنن که مالباخته خلافکاره واقای دزدبه شرط دستگیری با قید وثیقه یا فیش حقوقی با حفظ کرامت به جامعه بر میکرده تا به فعالیتش ادامه بده اخه اونا نیز کرامت دارن.ایا دادستانی شهر ستان نیز تمهیداتی را اندیشیده اند؟اونا را به مردم بگن تا غبار تهمت و…. از مسولین پاک بسشه

Go to TOP