چاپ خبــر
با حضور مدیرکل کمیته امداد استان:

تغییر در کمیته امداد آران و بیدگل/ خادم تکریم و اسماعیلی معرفی شد

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه حسن اسماعیلی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل منصوب شد.

به گزارش خطب شکن، آیین تکریم و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل با حضور مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، فرماندار آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این مراسم عملکرد کمیته امداد آران و بیدگل را مناسب ارزیابی کرد و افزود: آران و بیدگل در سال گذشته عملکرد و خدمات ارزنده‌ای در حوزه اشتغال و کمک به محرومان داشته است.

حمیدرضا شیران حمایت از توانمندی و خودکفایی مددجویان را راهبرد کمیته امداد دانست و اظهار کرد: رشد خدمات کمیته امداد استان مرهون کمک‌های نیکوکاران، تلاش‌های کارکنان دلسوز و همراهی نمایندگان محترم ولی فقیه حضرات آیات طباطبایی و نمازی است.

وی دارا بودن آران و بیدگل از کمترین نرخ بیکاری در استان را افتخاری ستودنی برای شهرستان برشمرد و بیان کرد: مردم این شهرستان سخت کوش و ولایت مدار بوده  وآقای خادم نیز یکی از مدیران صادق و خالص در این نهاد بوده و بنا به ضرورت در منطقه دیگری از وجود وی استفاده خواهد شد.

فرماندار آران و بیدگل نیز کمیته امداد امام خمینی(ره) را نهادی با حوزه کاری گسترده و مردم داری را مهم ترین شاخصه اعضای این نهاد خواند و تصریح کرد: کمیته امداد یک سرمایه اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی و عامل اعتماد عمومی است.

ابوالفضل معینی نژاد با تقدیر از زحمات اصغر خادم مدیر اسبق کمیته امداد آران و بیدگل در خدمت به مردم، این مناصب را امانتی از جانب خدا برای خدمتگزاری صادقانه به مردم عنوان کرد و گفت: خدمات کمیته امداد به محرومان و نیازمند جامعه بسیار ارزشمند است.

در پایان مراسم با حکمی از مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، حسن اسماعیلی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل منصوب و از زحمات اصغر خادم مدیر پیشین این اداره تقدیر شد.

مدیریت کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشان از سوابق اسماعیلی است.

telegram

  1. ولایت گفته:

    دیروز هم یک ژن خوب کاشانی عزیز دل […] ریاست کمیته امداد آران و بیدگل را به سفارش ایشان به دست آورد
    در حالی که کاشان حاضر به این کار نبودند (نیروی آران و بیدگلی ریاست امداد کاشان را بگیرد)
    کجا هستند فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل و مابقی مسولین شهر……

Go to TOP