چاپ خبــر
دبیر چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه:

ارسال بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره/ برگزیدگان جشنواره ملی ماه در برکه معرفی شدند

غلامی دبیر چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه گفت: برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی ادبی و هنری ماه در برکه پس از داوری آثار مشخص شدند.

به گزارش خطب شکن، محمد غلامی نصرآبادی با اشاره به انتشار فراخوان چهارمین جشنواره ملی ماه در برکه با محوریت عید بزرگ غدیر و شخصیت امیرالمومنین(ع) گفت: استقبالی که از جشنواره شاهد بودیم بسیار قابل توجه بود و بیش از ۳۰۰ اثر از شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

دبیر چهارمین جشنواره ملی ادبی و هنری ماه در برکه با بیان این که داوری آثار پس از پایان فرصت فراخوان آغاز شد اظهار کرد: پس از داوری آثار دریافت شده از شرکت کنندگان در هر بخش سه نفر به‌عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

وی به برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره اشاره کرد و افزود: در بخش شعر محسن کاویانی و حسن خسروی از قم و فاطمه حلیمیان از مشهد به ترتیب جایگاه اول تا سوم جشنواره را به دست آوردند و هیأت داوران اشعار علی سلیمانی، علی فردوسی، حسین طاهری را نیز شایسته تقدیر دانست.

غلامی اضافه کرد: معصومه حیدری، مهدی مولایی، فائزه خیامی نژاد نیز در بخش پیامک ادبی رتبه‌های برتر را کسب کردند.

دبیر جشنواره شعر، پیامک ادبی و نقاشی کودک و نوجوان را به عنوان سه بخش این جشنواره معرفی و تاکید کرد: آثار دریافتی در هر بخش در آینده به نام صاحبان ثر در مجموعه ای منتشر خواهد شد.

وی هدف از هدف از برگزاری جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ غنی غدیر خصوصا در فضای مجازی و جذب مشارکت حداکثری مردم دانست و خاطرنشان کرد: آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی هنری ادبی ماه در برکه پنجشنبه  ۱۶ شهریورماه با حضور مسئولان و شعرخوانی شاعران مطرح کشور در مهدیه سفیدشهر آران و بیدگل برگزار می‌شود.

telegram

Go to TOP