چاپ خبــر
رئیس شورای شهر آران و بیدگل:

مسیر قانونی عمل به میثاق‌نامه طی شده است/ به عملکرد شورای قبل خرده نمی‌گیریم

مفیدی رئیس شورای شهر آران و بیدگل گفت: برخلاف سنت مرسوم از عملکرد شورای گذشته خرده‌گیری نمی‌کنیم و به دنبال تقویت نقطه قوت و پوشش ضعف‌ها خواهیم بود.

به گزارش خطب شکن، عبدالرحیم مفیدی با اشاره به آغاز به کار پنجمین دوره شورای شهر آران و بیدگل اظهار کرد: حضور ۹۰ درصدی در پای صندوق های رأی نشان از اهمیت سرنوشت شهر برای مردم آران و بیدگل دارد.

رئیس شورای شهر آران و بیدگل در خصوص جزئیات محتوای تفاهم‌نامه «معتمدان» تصریح کرد: میثاق‌نامه موضوعی است که قبل از انتخابات شورای شهر انجام گرفته و مسیر قانونی عمل به آن از جمله انصراف و کناره‌‌گیری چند تن از منتخبان طی شده و نیاز به صحبت بیشتر در این مورد نیست.

وی درباره معیارها و چگونگی انتخاب شهردار جدید آران و بیدگل بیان کرد: با توجه به ویژگی‌های شهرداری رایزنی‌های گسترده‌ای انجام و گزینه‌های بسیاری بررسی شد که در نهایت از ۱۰ گزینه دو نفر انتخاب و پس از جلسه ارائه برنامه‌ها، شورای شهر با اکثریت آراء رضا رمضانی را برای سمت شهرداری آران و بیدگل انتخاب کرد.

مفیدی زمزمه‌های تآثیرپذیری شورای شهر از فشارهای بیرونی در انتخاب شهردار را نادرست خواند و اضافه کرد: استقلال و وام دار نبودن به گروه‌ها و جریان‌ها از ویژگی‌های اعضای پنجم شورای شهر بوده و شهردار نیز با شیوه مرسوم و پس از مصاحبه و بررسی برنامه‌ها که در نوبت آخر میان دو گزینه نهایی به بیش از هشت ساعت جلسه انجامید انتخاب شد.

وی مبنا و اولویت شورای پنجم شهر آران و بیدگل را استفاده از ظرفیت‌ و توانایی‌های اعضا برای اجرای برنامه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: برخلاف سنت مرسوم از عملکرد شورای گذشته خرده‌گیری نمی‌کنیم و به دنبال تقویت نقطه قوت و پوشش ضعف‌ها خواهیم بود.

telegram

Go to TOP