چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

شرکت تعاونی صالحات علی آباد تعاونی برتر ملی و استانی انتخاب شد

معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: شرکت تعاونی صالحات انجمن اسلامی علی آباد بخش مرکزی آران و بیدگل به عنوان تعاونی برتر ملی و تعاونی برتر استانی در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های استان اصفهان انتخاب شد.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به نام‌گذاری هفته تعاون اظهار کرد: این هفته فرصتی است که تعاون به عنوان یک توصیه موفق دینی و یک اصل از اصول توسعه اقتصادی در قانون اساسی مورد توجه جدی قرار گیرد.

فرماندار آران و بیدگل تعاون را اهرمی مناسب برای توسعه اقتصادی و اجتماعی دانست و تصریح کرد: تعاون مى تواند در بهره‌ورى بهینه از شرایط زندگى، کار، تولید و ارتقاى سطح درآمد و وضعیت اجتماعى جامعه مؤثر باشد.

وی نام‌گذاری سال جاری با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را یادآور شد و اضافه کرد: انتخاب این شعار از سوی رهبر انقلاب  نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.

معینی نژاد انتخاب شرکت تعاونی صالحات انجمن اسلامی علی آباد بخش مرکزی آران و بیدگل به عنوان تعاونی برتر ملی و تعاونی برتر استانی در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های استان اصفهان را افتخاری برای منطقه و شایسته تقدیر دانست و افزود: توسعه تعاونی‌ها در آران و بیدگل علاوه بر کاهش مشکلات اشتغال و اقتصاد عاملی برای ترویج فرهنگ مشارکت، همدلی و همکاری خواهد بود.

۱۱ تا ۱۷شهریورماه به بهانه تصویب قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در مجلس شورای اسلامی به عنوان هفته تعاون نامگذاری شده است.

telegram

Go to TOP