چاپ خبــر
سخنگوی شورای شهر سفیدشهر:

تدوین برنامه جامع ۱۲ ساله مدیریت شهری سفیدشهر/ شهردار با مشورت و شایسته سالاری انتخاب شد

کرمانی سخنگوی شورای شهر سفیدشهر گفت: با بهره گیری از نظرات نامزدهای انتخابات، کارشناسان مختلف سفیدشهری و برگزاری جلسات متعدد، برای نخستین بار برنامه جامع مدیریت شهری تدوین شده است.

به گزارش خطب شکن، فاطمه کرمانی در با تشریح برنامه‌ها و اولویت‌های شورای دوره پنجم سفیدشهر به فرصت سه ماهه انتخابات تا آغاز رسمی کار شورا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اعضای شورای اسلامی شهر سفیدشهر از این فرصت سه ماهه به نحو احسن و بی نظیری بهره بردند.

سخنگوی شورای شهر سفیدشهر تدوین برنامه جامع ۱۲ ساله مدیریت شهری را نخستین اقدام اعضای شورا در این مدت برشمرد و اظهار کرد: با بهره گیری از نظرات نامزدهای انتخابات، کارشناسان مختلف در داخل  و خارج از سفیدشهر و  برگزاری جلسات متعدد برای نخستین بار برنامه جامع مدیریت شهری به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین شده که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

وی دیدار و آشنایی با مسئولان ادارات شهرستان را دومین برنامه مهم اعضای شورا در فرصت سه ماهه عنوان کرد و افزود: در دیدارهای انجام شده مسائل و مشکلات شهر عنوان و شورا توانست پیش از آغاز رسمی کار، یک گام بزرگ و روبه جلو بردارد.

کرمانی با اشاره به انتخاب مهدی قنایی مقدم به عنوان شهردار سفیدشهر از سوی اعضای شورای شهر تصریح کرد: برای انتخاب شهردار با افراد زیادی مشورت و گزینه‌های متعددی بررسی شده که با توجه به تخصص و تجربه‌ی قنایی مقدم در حوزه عمران و مدیریت اجرایی، وی به عنوان شهردار انتخاب شدند.

وی پیگیری ساخت مدرسه برکت، مأموریت به سازمان شهرداری‌ها و دستور راه اندازی و اکتشاف در شهر زیرزمینی، احداث قطعه فاطمیون در گلزار شهدا، پیگیری تعریض جاده سفیددشت به کاشان و تحول در سیما و ظاهر شهر به عنوان اولویت‌های نخست شورا نام برد.

telegram

Go to TOP