چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

کسب ۳۲ رتبه برتر دانش آموزان آران و بیدگلی در آزمون سراسری/ ۳۰۰ درصد رشد داشتیم

معدندار، مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در آزمون‌های سراسری امسال ۳۲ نفر از دانش آموزان شهرستان در رشته‌های مختلف رتبه‌های تک رقمی تا سه رقمی کسب کردند.

به گزارش خطب شکن، محمد معدندار از افزایش سه برابری رتبه‌های برتر دانش آموزان آران و بیدگل در آزمون سراسری خبر داد و بیان کرد: در آزمون‌های سراسری امسال ۳۲ نفر از دانش آموزان شهرستان در رشته‌های مختلف رتبه‌های تک رقمی تا سه رقمی کسب کردند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با اشاره به ارتقای رتبه‌های دانش‌آموزان مدارس عادی آران و بیدگل نسبت به مدارس شهرستان‌های مجاور اظهار کرد: ظرفیت علمی مدارس عادی آران و بیدگل از مدارس مشابه در شهرستان‌های مجاور بیشتر است.

وی جایگاه علمی معلمان شهرستان آران و بیدگل را شاخص عنوان کرد و افزود: باید به معلمان شهرستان آران و بیدگل زمینه و فرصت کافی داده شود تا بتوانند خود را به خوبی نشان دهند.

معدندار از حمایت آموزشی آموزشگاه‌های علمی آزاد و غیر انتفاعی از سوی این اداره خبر داد و گفت: به علت کمبود فضا برای برگزاری کلاس‌های کنکور، اداره آموزش و پرورش اجازه استفاده از فضای مدارس را برای آموزشگاه‌های علمی آزاد و غیر انتفاعی فراهم کرد تا حداکثر امکانات موجود برای ارتقای سطح علمی داوطلبان آزمون های سراسری آران و بیدگل صورت به خدمت گرفته شده باشد.

وی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به امکانات موجود در شهرستان، فضای کافی برای برگزار‌ی جشنواره‌های منطقه‌ای و المپیادها را در اختیار داریم، اما هنوز برخی متغیرهای علمی به دست نیامده است.

telegram

Go to TOP