چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

سرمایه‌ها گرفتار فرایندهای اداری نشود/ نرخ بیکاری شهرستان ۵٫۹ درصد است

ابوالفضل معینی نژاد گفت: شهرستان ما ظرفیت های خوبی دارد و هنر ما جذب سرمایه گذاری برای شکوفایی این ظرفیت هاست، سرمایه ها نباید در فرایندهای اداری گرفتار شود.

به گزارش خطب شکن، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر ظهر امروز در محل سالن چهارم دی ماه فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آران و بیدگل با تاکید بر این که باید در دولت دوازدهم مبارزه اقتصادی جدی دنبال شود تصریح کرد: دولت مصمم است با آسیب شناسی چهار سال گذشته، به مردم خدمت کند.

ابوالفضل معینی نژاد با تاکید بر این که همه باید برای افزایش تولید و اشتغال تلاش کنیم خاطرنشان کرد: شهرستان ما ظرفیت های خوبی دارد و هنر ما جذب سرمایه گذاری برای شکوفایی این ظرفیت هاست، سرمایه ها نباید در فرایندهای اداری گرفتار شود.

وی در تشریح طرح های افتتاح شده در هفته دولت عنوان کرد: امسال ۴۵ طرح عمرانی با اعتباری نزدیک به ۲۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

معینی نژاد بودجه های دولتی را برای تامین نیازهای شهرستان ناکافی خواند و اظهار کرد: باید از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده شود، زیرا اعتبارات دولتی کافی نیست.

فرماندار مدعی شد: امسال با نرخ بیکاری ۵٫۹ درصد، وضعیت خوبی از نظر اشتغال داشتیم و یکی از پایین ترین نرخ های بیکاری در استان را دارا هستیم.

وی از حضور کمرنگ برخی ادارات در جلسات شورای اداری گلایه کرد و ادامه داد: ارزشیابی ادارات تصویب و ابلاغ شده است که امیدواریم با اعمال آن تحرک خوبی در بین ادارات ایجاد شود.

انتهای پیام/ مجتبی خانی

telegram

Go to TOP