چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل:

حمایت ۲۸۰ میلیون تومانی خیران از دانش‌آموزان بی‌بضاعت آران و بیدگل

معدندار مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در سال تحصیلی ۹۵- ۹۶ با کمک خیران بزرگوار، ۲۸۰ میلیون تومان در قالب بن‌های ۸۰ و ۱۰۰ هزار تومانی به دو هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز محروم شهرستان اهدا شد.

به گزارش خطب شکن، محمد معدندار تصریح کرد: آران و بیدگل از جمله شهرستان‌هایی محسوب می‌شود که تعداد زیادی از دانش‌آموزان محروم و بی‌بضاعت در مدارس آن مشغول به تحصیل هستند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در تشریح کمک‌های خیران برای حمایت از این دانش آموزان بی‌بضاعت اضافه کرد: در سال تحصیلی ۹۵- ۹۶ با کمک خیران بزرگوار، ۲۸۰ میلیون تومان در قالب بن‌های ۸۰ و ۱۰۰ هزار تومانی به دو هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز محروم شهرستان اهدا شد.

وی با بیان این که در سال تحصیلی ۹۴- ۹۵ نیز این اداره با کمک خیران، اقدامات بی‌سابقه‌ای برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت انجام داد خاطرنشان کرد: با ارتباطاتی که با همکاری نمایندگان خیّران صورت گرفت، مبلغی در حدود ۲۵۰ میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری شد و به صورت بن خرید در اختیار آنان قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل از تحت پوشش قرار گرفتن همه‌ی دانش آموزان محروم خبر داد و تاکید کرد: پشتیبانی از دانش آموزان محروم شهرستان در ۴ سال گذشته نیز جریان داشت و در سال های آینده ادامه خواهد داشت.

معدندار عنوان کرد: پشتیبانی خیران از دانش‌آموزان بی بضاعت و محروم شهرستان آران و بیدگل در کشور بی‌سابقه است.

telegram

Go to TOP