چاپ خبــر
عضو شورای شهر آران و بیدگل:

رد گمانه زنی‌های نقش ساداتی‌نژاد برای انتخاب رمضانی/ در انتخاب شهردار مصالح خودمان در اولویت بود

بابازاده عضو شورای شهر آران و بیدگل گفت: در انتخاب شهردار قبل از آن که به مسائل دیگران توجه کنیم مصالح خود را در اولویت قرار دادیم.

به گزارش خطب شکن، عبدالله بابازاده با اشاره به آغاز به کار پنجمین دوره شورای شهر آران و بیدگل تصریح کرد: با تشکیل شورای ترکیبی در آران و بیدگل و فضای حاکم بر شهر از اصحاب رسانه انتظار داریم در این اتفاق بزرگ و رویکرد جدید شکل گرفته شورای شهر را حمایت کرده و یار مکمل آن باشند.

عضو شورای شهر آران و بیدگل تغییر در نگرش مردم را نیاز امروز شهر دانست و اظهار کرد: باید قبل از هر گونه اقدام محسوس از سوی شورای پنجم تغییر نگاه مردم در آران و بیدگل را شاهد باشیم که با کمک رسانه‌های شهرستان امکان پذیر است.

وی انتخاب شهردار را مهم‌ترین تصمیم و حرکت شورای شهر برای مدیریت شهری خواند و تاکید کرد: اعضای شورا در انتخاب شهردار تلاش خود را برای تصمیم گیری به دور از تعصب، علایق بومی و سیاسی انجام دادند.

بابازاده با رد کردن گمانه زنی‌ها درباره نقش نماینده مردم در مجلس برای انتخاب رضا رمضانی رئیس دفتر وی در شهرستان به عنوان شهردار آران و بیدگل افزود: با توجه به مسئولیتی که در دفترمردمی دکتر ساداتی نژاد دارم و شاید نزدیک‌ترین فرد در اعضای شورا به وی باشم در انتخاب شهردار قبل از آن که به مسائل دیگران توجه کنیم مصالح خود را در اولویت قرار دادیم.

وی با بیان نقل قول نماینده مردم مبنی بر این که در انتخاب شهردار نظری نخواهم داشت اضافه کرد: ساداتی نژاد در گفت و گوی شخصی و در پاسخ به سوال بنده در این مورد عنوان کرد از هر فردی که شورای شهر برای جایگاه شهرداری انتخاب کند حمایت کرده و با هر فردی که در مسیر پیشرفت شهرستان قرار گیرد مقابله خواهم کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر آران و بیدگل با اشاره به تدوین برنامه و چشم انداز شهر از سوی شورای جدید خاطرنشان کرد: علاقه مندیم در تمام زمینه‌های مدیریت شهری کار صورت گرفته و مردم تغییر را لمس و مشاهده کنند.

در نخستین نشست شورای شهر آران و بیدگل دکتر رضا رمضانی با رأی نمایندگان مردم در شورا به عنوان پانزدهمین شهردار شهر انتخاب شد.

telegram

Go to TOP