چاپ خبــر
رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل:

خرابی زمین چمن لیگ فوتبال را به تعویق انداخت/ مسئولان به فکر جوانان نیستند

قربانی رئیس هیأت فوتبال گفت: خرابی زمین چمن ورزشگاه خوروش که پس از غلتک زدن زمین برای آماده کردن آن قبل از شروع مسابقات رخ داد لیگ فوتبال را به تعویق انداخته است.

به گزارش خطب شکن، نصرت الله قربانی در گفت و گو با خطب شکن با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای آغاز لیگ فوتبال شهرستان از روز پنج شنبه گذشته اظهار کرد: خرابی زمین چمن ورزشگاه خوروش لیگ فوتبال آران و بیدگل را به تعویق انداخته است.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل با بیان این که مشکل چمن ورزشگاه پس از غلتک زدن زمین برای آماده کردن آن قبل از شروع مسابقات رخ داد اضافه کرد: متاسفانه علی‌رغم آن که چند سالی از زمان تعویض چمن ورزشگاه نمی گذرد با کم اهمالی و ضعف پیمانکار چمن وضعیت مناسبی ندارد.

وی به علاقه جوانان شهرستان به ورزش فوتبال اشاره کرد و تعداد بازیکنان فوتبال آران و بیدگل را نزدیک به سه هزار نفر تخمین زده و گفت: استقبال از فوتبال در شهرستان باعث شده سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیونی اسپانسرها در باشگاه‌ها و فوتبال آران و بیدگل را شاهد باشیم.

قربانی حضور سرمایه گذاران در فوتبال را فرصتی در برابر آسیب‌های تهدید کننده نسل جوان دانست و تاکید کرد: زنگ خطر معضلات اجتماعی برای جوانان شهرستان به صدا درآمده است اما مسئولان به فکر نیستند.

وی با انتقاد از بی توجهی مدیران و مسئولان شهرستان به فوتبال خاطرنشان کرد: حمایت‌‌ اداره تربیت بدنی، شهردار آران و بیدگل و حتی رسانه‌های شهرستان از محبوب‌ترین ورزش شهر قابل قبول نیست.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل در خصوص زمان شروع لیگ فوتبال با توجه به اتفاق رخ داده ابراز امیدواری کرد: تلاش‌ها برای ترمیم مشکل چمن ادامه دارد و تصمیم داریم در یک یا دو روز آینده لیگ را آغاز کنیم.

telegram

Go to TOP