چاپ خبــر
با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک صنعتی جدید آران و بیدگل آغاز شد

عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرک جدید صنعتی در آران و بیدگل با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان آغاز شد.

به گزارش خطب شکن، کلنگ زنی عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک صنعتی قاضی آران و بیدگل همزمان با هفته دولت با حضور  سید مصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان و استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در این مراسم با بیان این که اصفهان رتبه نخست توزیع گاز کشور را در اختیار دارد تصریح کرد: شرکت گاز استان حدود ۲۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در اصفهان توزیع می کند.

سید مصطفی علوی با اشاره به گازرسانی به بیش از ۹۹ درصد از شهرهای استان اظهار کرد: ۱۰۳ شهر و ۱۳۳۸ روستا در استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده‌اند.

وی افزود: شرکت گاز اصفهان هم اکنون بیش از یک میلیون و ۷۰۷ هزار نفر مشترک گاز طبیعی دارد.

فرماندار آران و بیدگل نیز به جزئیات عملیات اجرایی گازرسانی شهرک صنعتی قاضی پرداخت و عنوان کرد: این طرح به طول هفت کیلومتر و به همراه احداث ایستگاه TBS انجام می شود.

ابوالفضل معینی نژاد اعتبار طرح را بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال دانست و اضافه کرد: این طرح در مدت یک سال و به صورت کامل از سوی شرکت گاز آران و بیدگل اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای گازرسانی به تمام نقاط شهرستان خاطرنشان کرد: هم اکنون در تمام شهرها و روستاهای آران و بیدگل گاز شهری وجود دارد.

بازدید از شهرک صنعتی آران و بیدگل و اردوگاه نظامی، رزمایشی قدس از دیگر برنامه‌های مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در آران و بیدگل بود.

telegram

Go to TOP