چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

بهره برداری از ۴۵ طرح در هفته دولت/ وزیر کار و رفاه اجتماعی به آران و بیدگل سفر می‌کند

معینی نژاد فرماندار آران و بیدگل گفت: بیش از ۴۵ طرح همزمان با هفته دولت با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان در شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خطب شکن، ابوالفضل معینی نژاد در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان که به مناسبت آغاز هفته دولت برگزار شد، با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی اظهار کرد: هفته دولت فرصتی برای نمایش عملکرد دولت و نظام اسلامی در ابعاد مختلف به مردم است.

فرماندار آران و بیدگل به بهره برداری بیش از ۴۵ طرح به مناسبت هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: برای بهره برداری و افتتاح این طرح‌ها بیش از ۲۷ میلیارد تومان از محل اعتبارت دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.

وی افتتاح مرکز پلی کلینیک تأمین اجتماعی آران و بیدگل را شاخص‌ترین طرح افتتاح شده در این هفته عنوان کرد و افزود: این پروژه خدماتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال با زیربنای دو هزار و ۶۰۰ مترمربع در مدت دو سال احداث شده است.

معینی نژاد با بیان این که با بهره برداری از این مرکز به ۷۵ درصد از جمعیت شهرستان که در پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند به صورت رایگان خدمات درمانی ارائه خواهد شد اضافه کرد: درمانگاه پلی کلینیک حضرت ابوالفضل(ع) در سه طبقه شامل بخش‌های عمومی، تخصصی، اورژانس، دندانپزشکی، آزمایشگاه و داروخانه از مجهزترین پلی کلینیک های تخصصی شمال اصفهان به حساب می آید.

وی از سفر وزیر کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برای افتتاح پلی کلینیک در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: ۱۰ طرح دیگر نیز همزمان با هفته دولت در آران و بیدگل کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار آران و بیدگل حوزه راه و شهرسازی را مهم‌ترین چالش پیش‌روی آران و بیدگل دانست و تاکید کرد: عملیات عمرانی جاده آران و بیدگل به گرمسار که مدتی متوقف شده بود با پیگیری‌های صورت گرفته بار دیگر آغاز شده است و بیش از ۶۰ درصد آن انجام شده است.

به گفته‌ی معینی نژاد افتتاح مرکز جامعه سلامت شهید ساکنی، افتتاح چهار کارگاه صنایع دستی، اصلاح بخشی از شبکه توزیع آب شهرستان و افتتاح منازل مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد آران و بیدگل از دیگر طرح‌های است که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

telegram

Go to TOP