چاپ خبــر
افتخاری دیگر برای ورزش باستانی آران و بیدگل:

یک نقره و یک برنز حاصل تلاش باستانی کاران آران و بیدگلی در مسابقات جوانان کشور

در رقابت‌های ورزش پهلوانی و زورخانه ای جوانان کشور بهروز ناظر حضرتی و علی ارباب پور ورزشکاران آران و بیدگلی عنوان دومی و سومی رشته کباده را به دست آوردند.

به گزارش خطب شکن، مسابقات تیمی زورخانه‌ای، هنرهای فردی و کشتی پهلوانی قهرمانی جوانان کشور از یکم تا سوم شهریورماه سال جاری در استان کردستان برگزار شد.

در این رویداد ملی در مجموعه ورزشی آزادی سنندج بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب ۱۵ تیم از سراسر کشور به رقابت پرداختند که در مجموع رشته‌های تیمی زورخانه‌ای، هنرهای فردی و کشتی پهلوانی تیم جوانان کردستان با ۲۰۶ امتیاز به مقام قهرمانی رسید. جوانان استان کرمان با ۱۴۹ امتیاز بر سکوی دومی ایستادند و تیم استان خراسان جنوبی با ۱۲۶ امتیاز به مقام سومی بسنده کرد.

تیم‌های استان‌های اصفهان، فارس و خراسان رضوی به ترتیب با ۱۲۵، ۱۱۳ و ۱۱۳ امتیاز مقام‌های چهارم تا ششم را از آن خود کردند.

بهروز ناظر حضرتی و علی ارباب پور دو باستانی کار آران و بیدگلی نیز که در این رقابت در قالب عضویت در تیم استان اصفهان حضور داشتند و ناظر حضرتی در ۸۰- کیلو گرم (کباده ۱۴ کیلویی ) عنوان دومی و ارباب پور در وزن ۸۰+ کیلوگرم (کباده ۱۶ کیلویی) مقام سومی این رقابت‌ها را به دست آوردند.

این رقابت‌ها با یادمان پهلوان شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم برگزار شد.

telegram

Go to TOP