چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

مشکل فولاد بالاخره حل خواهد شد/ اقدامات فولاد کویر زیبنده شهر نبود

ابوالفضل معینی نژاد گفت: اخراج نیروهای فولاد کویر، علاوه بر تبعاتی که برای شهرستان دارد، برای خود شرکت نیز گران تمام می‌شود، زیرا آنان نیروهای کارآزموده و با تجربه ای دارند که مسلما در جایی دیگر مشغول خواهند شد و اگر مدتی دیگر مشکل شمش فولاد برطرف شود، دسترسی به آنان ممکن نخواهد بود.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اقدامات اخیر شرکت فولاد کویر اظهار کرد: بخشی از این مشکل ناشی از مشکلات کلی در سطح کشور است.

ابوالفضل معینی نژاد به مکاتبات صورت گرفته با وزیر صنعت اشاره کرد و گفت: مسئولان کشوری برخی اظهارات مسئولان شرکت فولاد کویر را تایید نمی کنند، مثلا کاهش تولید شرکت به میزانی کمتر از نصف گذشته نشان می‌دهد محدودیت‌هایی در تامین شمش فولاد وجود دارد.

وی با بیان این توضیحات، مسأله را پیچیده توصیف کرد و مدعی شد: اخراج نیروهای فولاد کویر، علاوه بر تبعاتی که برای شهرستان دارد، برای خود شرکت نیز گران تمام می‌شود، زیرا آنان نیروهای کارآزموده و با تجربه ای دارند که مسلما در جایی دیگر مشغول خواهند شد و اگر مدتی دیگر مشکل شمش فولاد برطرف شود، دسترسی به آنان ممکن نخواهد بود.

معینی نژاد اضافه کرد: دیروز آقای ساداتی نژاد تذکری کتبی به آقای شریعتمداری دادند و این موضوع را به وی یادآور شدند.

وی خاطرنشان کرد: این مشکل بالاخره حل خواهد شد، ولی متاسفانه کمی حاشیه سازی پیرامون این موضوع صورت گرفت و اقدامات فولاد کویر زیبنده شهر نبود.

انتهای پیام/ سید مصطفی میرحسینی

telegram

Go to TOP