چاپ خبــر
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل:

رفع تصرف از ۱۲۰۰ متر مربع از اراضی ملی/ دو ملک غیر مجاز تخریب شد+ تصاویر

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: دو ملک غیر مجاز در منطقه احمدآباد تخریب شد.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از تخریب دو ملک غیر مجاز خبر داد.

مجتبی آراسته ظهر امروز در جمع خبرنگاران تصریح کرد: این دو فقره تخریب، صبح امروز طی سفر فرماندهی یگان حفاظت از اراضی اداره کل زمین و مسکن استان اصفهان صورت گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی در مورد اقدام اخیر این اداره برای رفع تصرف از اراضی دولتی بیان کرد: در این اقدام ۱۲۰۰ متر مربع از اراضی دولتی به ارزش تقریبی ۷۰۰ میلیون تومان رفع تصرف شده است.

به گفته آراسته در این زمین ها که در منطقه بلوار احمدآباد قرار داشت، یک کارگاه جوشکاری و یک انبار فروش مصالح ساختمانی به صورت غیر قانونی مشغول فعالیت بود.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه املاک و مسکن شهرستان تصریح کرد: با توجه به حجم بالای زمین‌های دولتی، اولین یگان ویژه حفاظت از اراضی دولتی در آران و بیدگل مستقر شد که خوشبختانه تاکنون ۱۰ هکتار از این اراضی به ارزش بیش از ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شده است.

آراسته به خلع ید متصرفان اراضی ملی از ۳ هزار متر مربع زمین‌های شهرستان اشاره کرد و گفت: سال گذشته نیز ۱۰ هکتار از اراضی ملی از دست این افراد آزاد شده بود.

وی تاکید کرد: اداره راه و شهرسازی در کنار سایر ادارات مسئول، با جدیت در زمینه رفع تصرف از اراضی دولتی اقدام می کند و به سودجویان اجازه زمین خواری نمی دهد.

telegram

Go to TOP