چاپ خبــر
مدیر پایگاه خبری تحلیلی عصرفرش:

رونمایی از جامع ترین پایگاه خبری صنعت فرش در هفته دولت/ فعالان فرش اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کرده‌اند

محمدرضایی گفت: اغراق نخواهد بود اگر بگوییم فعالان صنعت فرش ایران اقتصاد مقاومتی را به صورت واقعی عملیاتی کرده‌اند و فعالان این حوزه جهادگرانی هستند که در خط مقدم جبهه اقتصادی در حال نبردند.

به گزارش خطب شکن، مدیر پایگاه خبری تحلیلی عصرفرش با اشاره به رونمایی از این پایگاه در هفته دولت اظهار کرد: آیین رونمایی از پایگاه عصرفرش، همزمان با آغاز هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان، روسای ادارات مرتبط با حوزه صنعت فرش، نمایندگان هیئت امناهای شهرک های صنعتی، مدیران نهادها و اتحادیه های فعال در صنعت فرش، جمعی از صاحبان صنایع، فروشندگان، رسانه ها و خبرگزاری ها در منطقه کاشان و آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

امیر محمدرضایی افزود: عصر فرش تلاش می کند به عنوان جامع ترین پایگاه خبری تحلیلی در صنعت فرش ایران تمام اتفاقات و رویدادهای مربوط به این صنعت و نیز صنایع وابسته را پوشش دهد تا فعالان در این صنعت بتوانند با مراجعه به این پایگاه، در کوتاه ترین زمان در جریان آخرین اخبار، آموزش ها، گزارش ها، رویدادها و فن آوری ها در ارتباط با صنعت فرش و صنایع وابسته قرار گیرند.

وی با اشاره به این که بخش زیادی از منابع خبری در حوزه صنعت فرش به دلیل استقرار کارخانجات تولید فرش ماشینی در منطقه کاشان و آران و بیدگل در دسترس هستند خاطرنشان کرد: از این رو تعامل با صاحبان صنایع این مناطق در اولویت قرار دارد اما در عین حال، پایگاه خبری و تحلیلی عصرفرش نگاهی ملی و بین المللی دارد و متعلق به تمام کسانی است که در صنعت فرش ایران فعالیت دارند.

محمدرضایی با بیان این که درصد بسیار بالا و شاید تمام صنعت فرش ایران به صورت خصوصی سرمایه گذاری شده و اداره می شود و از این حیث سرآمد دیگر صنایع محسوب می شود، تاکید کرد: اغراق نخواهد بود اگر بگوییم فعالان صنعت فرش ایران اقتصاد مقاومتی را به صورت واقعی عملیاتی کرده اند و فعالان این حوزه جهادگرانی هستند که در خط مقدم جبهه اقتصادی در حال نبردند.

وی با تاکید بر لزوم تعامل و ارتباط مستمر با تمام فعالان حوزه صنعت فرش تصریح کرد: ارتباط با تولید کنندگان، بنکداران، فروشندگان و حتی کارمندان و کارگران مشغول در این صنعت در راستای بهبود وضعیت اطلاع رسانی در حوزه صنعت فرش ضروری است.

مدیر این پایگاه خبری گفت: عصرفرش با نگاهی جامع و بین المللی سعی خواهد کرد به دور از هر گونه تعصب، در راستای اطلاع رسانی و نیز رفع دغدغه های صنعت فرش ایران تمام توان خود را بکار گیرد و در این راه آماده دریافت نظرات و همکاری با همه فعالان در این صنعت هستیم.

کاشان و آران و بیدگل با تولید سالانه حدود ۶۰ میلیون متر مربع فرش ماشینی قطب تولید این محصول در کشور هستند.

telegram

Go to TOP