چاپ خبــر
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل اعلام کرد:

فراخوان مسابقه عکاسی مسجد طراز اسلامی

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت مسجد طراز اسلامی خبر داد.

به گزارش خطب شکن، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت مسجد طراز اسلامی خبر داد.

حجت الاسلام مهدی رحمتی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام این خبر تصریح کرد: این مسابقه از سوی پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت و به مناسبت ۳۰ مرداد ماه روز جهانی مسجد برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این مسابقه در دو بخش دوربین های حرفه ای و تلفن همراه انجام خواهد شد.

رحمتی خاطرنشان کرد: مسابقه عکاسی مسجد طراز اسلامی در بخش های نماز و دعا، معماری و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی اجرا می شود و شرکت در این مسابقه برای علاقمندان آزاد است.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) در مورد جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه توضیح داد: در هر بخش مسابقه جوایزی به صورت نقدی به نفرات اول تا سوم اهدا خواهد شد، علاوه بر این آثار برگزیده در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت منتشر خواهد شد.

بر اساس اعلام رحمتی، ارسال آثار به مسابقه صرفا از طریق کانال تلگرام پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت به نشانی https://telegram.me/tavoosebehesht_ir امکان پذیر خواهد بود.

همچنین مهلت پذیرش آثار شرکت کنندگان تا پایان مرداد ماه ۹۶ اعلام شده است.

کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل از کانون‌های فعال مساجد استان اصفهان است که بارها به خاطر فعالیت‌های خود از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مورد تقدیر قرار گرفته است.

telegram

Go to TOP