چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

آزادگان با تکیه بر پیام سیدالشهدا(ع) الگوی ایثار و فداکاری را پیش روی نسل آینده قرار دادند

معینی نژاد گفت: آزادگان سرافراز تمثالی از پایمردی و استقامت و الگوی بی نظیری از ایثار و فداکاری برای کشور هستند.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با گرامی‌داشت سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی عنوان کرد: ۲۶ مرداد ماه خاطره شیرین بازگشت سرو قامتانی که ایثار و پایمردی را عینیت بخشیدند و با فداکاری، شهامت و با تکیه بر ایمان الهی، از کیان انقلاب اسـلامی و خاک میهن دفاع کردند را یادآوری می کند.

ابوالفضل معینی نژاد آزادگان را تمثالی از پایمردی و استقامت خواند و اظهار کرد: آزادگان سرافراز با صبوری خود یاد و خاطره جانفشانی و سلحشوری مردان خدا را در دوران هشت سال دفاع مقدس زنده نگاه می دارند.

وی تصریح کرد: رادمردان صبوری و آزادگی با تکیه بر پیام سیدالشهدا(ع) الگوی بی نظیری از ایثار و فداکاری را پیش روی نسل آینده قرار دادند.

معینی نژاد با بیان این که از خود گذشتگی آزادگان تابلوی بزرگی روح آنان را به نمایش گذاشته است اضافه کرد: آزادگان ثابت کردند با نیروی ایمان و اراده می توان بر رنج ها و دشواری ها غلبه کرد.

فرماندار آران و بیدگل آرامش و امنیت کنونی کشور را حاصل برکت خون شهدا و ایستادگی رزمندگان و ایثارگران دانست و خاطرنشان کرد: رشادت و صلابت آزادگان پاکباز که ذخائر معنوی دوران اسارت را در سینه دارند، بایستی زنده نگاه داشته شود.

آران و بیدگل با تقدیم ۸۴۰ شهید و مفقود الاثر، یک هزار و ۴۵۰ جانباز، پنج هزار رزمنده و ۸۳ آزاده رتبه نخست ایثارگری نسبت به جمعیت در کشور را داراست.

telegram

Go to TOP