چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

خبرنگاران کم‌کاری‌ها و نارسایی‌ها را منعکس کنند

ابوالفضل معینی نژاد گفت: رسانه‌ها باید کم کاری‌ها، نارسایی‌ها و مشکلات موجود در زمینه افزایش اشتغال در سطح منطقه را منعکس کنند.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، با گرامیداشت هفدهم مردادماه تصریح کرد: نقش و جایگاه رسانه و خبرنگار بسیار والاست، در واقع این قشر را می‌توان یکی از تاثیرگذارترین عناصر فرهنگی جامعه در اصلاح خرده فرهنگ‌ها دانست.

ابوالفضل معینی نژاد به نقش روابط عمومی‌ها در همکاری با خبرنگاران و اطلاع رسانی فعالیت‌های ادارات اشاره کرد و ادامه داد: نقش روابط عمومی‌ها در ارتباط با اصحاب رسانه بسیار حیاتی است و باید فعالیت روابط عمومی اداراتی را که در حل معضلات و اطلاع رسانی موضوعات با خبرنگاران همکاری می‌کنند قدر دانست.

وی اضافه کرد: نقش رسانه در توسعه یافتگی هر منطقه بسیار حساس است و خبرنگاران با اطلاع رسانی در مورد چالش‌های توسعه می‌توانند در این مسیر نقش آفرینی کند.

معینی نژاد اظهار کرد: در شهرستان هر جا مشکل و آسیبی وجود داشته، از سوی رسانه‌ها مطرح و بخشی از آن با تلاش مسئولان اداری از پیش رو برداشته شده است.

وی به نامگذاری سال جاری به عنوان تولید و اشتغال اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها باید کم کاری‌ها، نارسایی‌ها و مشکلات موجود در زمینه افزایش اشتغال در سطح منطقه را منعکس کنند.

فرماندار آران و بیدگل در پیش بودن هفته دولت را یادآور شد و خاطرنشان کرد: باید اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی منعکس شود و به اطلاع مردم برسد، در این راستا اهمیت نقش رسانه‌ها بسیار زیاد است.

در پایان این مراسم از خبرنگاران حاضر در جلسه تقدیر شد.

انتهای پیام/ محمد رمضانی

telegram

  1. رقیه گفته:

    حسن خوشچش چکارس؟

Go to TOP