چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

۲۵ تا ۳۱ شهریور هفته فرهنگی آران و بیدگل نامگذاری شد

معینی نژاد گفت: ۲۵ شهریور ماه سالروز استقلال شهرستان آران و بیدگل تا ۳۱ شهریور طلیعه هفته دفاع مقدس به عنوان هفته فرهنگی شهرستان نامگذاری شد.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل از نامگذاری هفته پایانی شهریورماه به عنوان هفته فرهنگی شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به تصویب نامگذاری ۲۵ تا ۳۱ شهریور در نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان با نام هفته فرهنگی آران و بیدگل اظهار کرد: ۲۵ شهریور ماه سالروز استقلال شهرستان آران و بیدگل تا ۳۱ شهریور طلیعه هفته دفاع مقدس به عنوان هفته فرهنگی این شهرستان فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگی شهرستان شهید پرور آران و بیدگل است.

وی فرهنگ را لازمه‌ی توسعه و پیشرفت هر جامعه دانست و تصریح کرد: باید ظرفیت ها و توانمندی های فرهنگی شهرستان به خوبی معرفی شود چرا که اگر ارزش‌های واقعی فرهنگ ما شناخته شود مطمئنا در سایر زمینه‌ها نیز پیشرفت و توسعه حاصل خواهد شد.

معینی نژاد تلاش و بهره گیری دستگاه های اجرایی، بخشداران، شهرداران، بخش های خصوصی، انجمن ها و تشکل های غیر دولتی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم های هفته فرهنگی شهرستان را خواستار شد و بیان کرد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با مدیریت صحیح و برنامه ریزی درست می تواند حرکت و نشاط فرهنگی و اجتماعی را به ارمغان آورد.

telegram

Go to TOP