چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل:

بیش از ۳۰۰ نفر از آران و بیدگل به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام می‌شوند

فرمانیان گفت: بیش از ۳۰۰ نفر از آران و بیدگل در قالب هشت دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور غرب کشور اعزام می شوند.

به گزارش خطب شکن، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل با بیان این که اعزام اردوهای راهیان غرب در آران و بیدگل از هفته نخست مردادماه آغاز شده است افزود: اعزام ها تا دهه پایانی مرداد ادامه دارد و در پنج مرحله انجام می‌شود.

مرتضی فرمانیان با اشاره به اعزام اردوهای راهیان نور غرب از هشت حوزه بسیج در آران و بیدگل اظهار کرد: افراد اعزامی به اردوهای راهیان نور غرب از آران و بیدگل را تنها بسیجیان تشکیل نمی دهند و عموم مردم در آن حضور دارند.

وی تاکید رهبر انقلاب بر استفاده از ظرفیت اردوهای راهیان نور را یادآور شد و تصریح کرد: اردوهای راهیان نور گنج عظیمی است که باید به عنوان معدن پرسود به آن نگاه و برای استفاده از آن برنامه ریزی کرد.

فرمانیان سفر به مناطق عملیاتی غرب را چهار روزه عنوان کرد و گفت: زائران در شهرهای سردشت، سنندج، سقز و بانه حضور پیدا کرده و از یادمان‌های آن بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه آران و بیدگل با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: در هر دستگاه اتوبوس یک روحانی و یک راوی حضور دارند که مسائل سیاسی، اجتماعی، مذهبی و اعتقادی توسط روحانی کاروان و تشریح چگونگی عملیات ها در هر یادمان توسط راوی ارائه می‌شود.

telegram

Go to TOP