چاپ خبــر
با نمایش بیش از 50 نوع طراحی لباس اغاز به کار کرد:

نمایشگاه طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی در آران و بیدگل

نمایشگاه طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی در آران و بیدگل افتتاح شد.

به گزارش خطب شکن، اولین نمایشگاه طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی در آران و بیدگل با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در حاشیه این مراسم لباس های متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی را نیاز امروز جامعه عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد فرصت مناسب برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین نسل جوان است.

میثم نمکی با اشاره به مشکلات خریداران در انتخاب البسه مناسب اضافه کرد: این نمایشگاه در تلاش است تا زمینه تهیه این گونه لباس ها را از طرف تولیدکنندگان و طراحان فراهم کند.

وی با بیان این که در نمایشگاه کارگاه های آموزشی نیز برگزاری می شود افزود: آموزش دوخت بیش از ۵ مدل چادر و مقنعه، کارگاه حجم سازی لباس و آموزش هنرهای سنتی درویش دوزی از جمله کلاس های آموزشی در نظر گرفته شده است که با حضور اساتید برجسته تدریس می شود.

نمکی از نمایش بیش از ۵۰ نوع طراحی لباس در نمایشگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا ۱۹ مردادماه صبح از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و عصر از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آران و بیدگل دایر خواهد بود.

telegram

Go to TOP