چاپ خبــر
نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس نهم:

شورای مشترک نشانه بلوغ سیاسی مردم آران و بیدگل است/ بذر این شورا پنج سال پیش کاشته شد

عباسعلی منصوری گفت: بذر شکل گیری این شورا از پنج سال پیش کاشته شده بود، ولی امروز ثمر داد.

به گزارش خطب شکن، نماینده کاشان و آران و بیدگل در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکل گیری شورای اسلامی مشترک تصریح کرد: بذر شکل گیری این شورا از پنج سال پیش کاشته شده بود، ولی امروز ثمر داد.

عباسعلی منصوری اضافه کرد: به ثمر نشستن این ایده و تشکیل شورای چهار به سه، به زمان نیاز داشت که به لطف الهی در انتخابات اخیر حاصل شد.

وی اعلام آمادگی برخی منتخبان برای کناره گیری از شورا را نشانه بلوغ سیاسی شهر دانست و اضافه کرد: همان طور که دو منتخب اول از یک بخش شهر بودند، دیگران منتخبان نیز می‌توانستند از همان قسمت انتخاب شوند، در حالی که مردم چنین ترکیبی را ترجیح ندادند.

منصوری به برخی تصورات نادرست در مورد شورای شهر اشاره کرد و گفت: در گذشته عده ای خیال می‌کردند اگر شورای شهر به کلی از یک قسمت شهر باشد، در عمران و آبادانی آن پیشرفت حاصل می‌شود، در صورتی که این تصور نادرست است.

وی توضیح داد: هر جا پیشرفتی حاصل می‌شود، نتیجه همکاری و وحدت است و پیشرفت یک جانبه یک قسمت از شهر در نهایت نتیجه عکس بر جای می‌گذارد.

منصوری ابراز امیدواری کرد: امیدوارم این شورا در آینده زمینه ای برای انجام انتخاباتی جدا از گرایش‌ها و اختلافات شود و مردم صرف نظر از نگاه‌هایی که به مسائل ظاهری توجه می‌کند، کارآمدی و سوابق افراد را اساس انتخاب خود قرار دهند.

telegram

Go to TOP