چاپ خبــر
در ماده پرتاب نیزه بانوان:

مدال نقره دوومیدانی لیگ امید به ورزشکار آران و بیدگلی رسید

زهرا خلیفه دومیدانی کار آران و بیدگلی با کسب رکورد ۲۶٫۳۱ متر در ماده پرتاب نیزه موفق به کسب عنوان دومی رقابت های دوومیدانی لیگ امید کشور شد.

به گزارش خطب شکن، مرحله نخست رقابت های دوومیدانی لیگ امید کشور در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران در حال برگزاری است.

در بخش بانوان که با شرکت ۷۰ ورزشکار صبح امروز(سه شنبه) ۱۰ مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب آغاز شده است، بانوان دعوت شده در مواد ۲۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰ متر بامانع، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و ۱۰۰ متر بامانع با یکدیگر به رقابت می پردازند.

ریحانه مبینی، زهرا خلیفه و زینب عباس زاده سه بانوی دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان دعوت شده به این دوره از رقابت ها هستند که زهرا خلیفه در ماده پرتاب نیزه با ثبت رکورد ۲۶٫۳۱ متر موفق به کسب عنوان دومی این رقابت ها شد.
زینب عباس زاده در ماده ۱۰۰ متر با مانع نیز با ثبت رکورد ۱۸٫۵۴ ثانیه در جایگاه هفتمی این رقابت ها ایستاد و ریحانه مبینی پدیده پرش طول کشور با وجود دعوت به این مسابقات در این دوره از رقابت ها حضور نیافت.

در بخش آقایان نیز رقابت ها در نوبت عصر روز چهارشنبه ۱۱ مردادماه در مواد ۲۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر بامانع، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و ۱۱۰ متر بامانع پیگیری خواهد شد.

به نفرات اول هر ماده در مرحله نخست مبلغ ۵ میلیون ریال، نفرات دوم ۳ میلیون ریال و به نفرات سوم نیز جایزه ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

۷۴۰۸/۶۱۷۲ — خبرنگار: سید مصطفی میرحسینی– انتشار: ابوالفضل سربندی

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP