چاپ خبــر
با قرار گرفتن بر سکوی نخست در چهار رده سنی کسب شد:

قهرمانی بانوان کونگ فو کار آران و بیدگلی در مسابقات استان

تیم کونگ فوی بانوان آران و بیدگل اعزامی به مسابقات قهرمانی استان اصفهان موفق شد با درخشش ورزشکاران در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان عنوان قهرمانی تیمی را به دست آورد.

به گزارش خطب شکن، مسابقات کونگ فو قهرمانی استان اصفهان بانوان در بخش نیمه آزاد در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر اصفهان با شرکت ۲۶۰ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم از استان برگزار شد.

تیم نونهالان آران و بیدگل در این رده سنی با افتخار آفرینی شقایق کوچک کاشانی با کسب مقام اول، آیدا عباسی، مبینا شکاری، زهرا حاجی علی اکبریان، ریحانه دهقانی و حنانه یتیم پور مقام دوم و مطهره نادری صفا و زهرا اکرمیام مقام سوم، کاپ اول تیمی را بالای سر برد.

همچنین در رده نوجوانان؛ عارفه سادات زواره، سارا ساکنی، زینب مردادی، فاطمه مومن، عارفه مصنوعی و زینب کمال موفق به کسب مقام اول و فاطمه زهرا ملک پوریان و زهرا علی اکبرزاده موفق به کسب عنوان دوم شدند و کاپ قهرمانی رده سنی نوجوانان را نیز به دست آوردند.

در رده سنی جوانان نیز دختران کونگ فو کار آران و بیدگلی خانم ها سارا نصرتی و منصوره شاطریان با کسب مقام اول، زهرا نمازیان و مهسا بهرامی نژاد با کسب مقام دوم و لیلا سعادتمند با کسب مقام سوم، کاپ اول مسابقات را از آن خود کردند.

کاپ اول مسابقات بزرگسالان نیز با افتخار آفرینی فاطمه جهان بخش، سمانه فخرالدین و آرزو سقایی با کسب مقام اول، زهرا بهرامی نژاد و زهرا شکری زاده، مقام دوم و فاطمه فریدونی و الهام قاسمی با کسب مقام سوم به دست آمد.

مربیگری تیم آران و بیدگل در این مسابقات را اعظم خرم آبادی بر عهده داشت.

۷۴۰۸/۶۱۷۲ — خبرنگار: سید مصطفی میرحسینی– انتشار: ابوالفضل سربندی

telegram

Go to TOP