چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

کمبود فضای تفریحی در آران و بیدگل/ آسیب های اجتماعی در نبود نشاط بیشتر می شوند

معینی نژاد گفت: مشکل کمبود فضاهای ورزشی و تفریحی افزایش معضل‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و آمار بالای معتادان را به همراه داشته است.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل نیروی انسانی ممتاز را از ویژگی‌های شهرستان عنوان کرد و گفت: علی رغم نیروی انسانی قابل توجه، محرومیت‌های بسیاری آران و بیدگل را آزار داده است.

ابوالفضل معینی نژاد کمبود فضاهای تفریحی را از مشکلات شهرستان برشمرد و اظهار کرد: این مشکل به خصوص در روستاها کاهش نشاط اجتماعی را به همراه داشته است.

وی افزایش معضل‌های اجتماعی را از نتایج کاهش شور و نشاط در جامعه دانست و تصریح کرد: مشکل کمبود فضاهای ورزشی و تفریحی افزایش معضل‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و آمار بالای معتادان را به همراه داشته است.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به برخی از محرومیت‌ها در حوزه آموزش و پرورش شهرستان بیان کرد: حدود ۱۷ طرح در این حوزه در حال حاضر وجود دارد که از ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی حداقل اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح‌ها را ۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: بسیاری از خیرانی که در طرح‌های نیمه‌تمام آموزشی مشارکت دارند، اعلام آمادگی کرده‌اند در صورت تکمیل این طرح‌ها در دیگر طرح‌های این حوزه کمک کنند.

به گفته‌ی معینی نژاد برای رفع مشکل کمبود فضاهای تفریحی و آموزشی آران و بیدگل به نگاه ویژه و عمل به وعده‌ها از سوی دولت نیاز است.

۷۴۰۸/۶۱۷۲ — خبرنگار: سید مصطفی میرحسینی– انتشار: ابوالفضل سربندی

telegram

Go to TOP