چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

دهه کرامت فرصتی برای ترویج سیره اهل بیت(ع)/ دختران ایران اسلامی به حضرت معصومه(س) تاسی کنند

آیت الله سید محمد موسوی گفت: دهه کرامت فرصت مغتنمی برای ایجاد پیوند مستحکم جوانان و نوجوانان با قرآن و ائمه اطهار(ع)، تبیین فرهنگ قرآنی، نشر معارف ارزشمند علوی، فاطمی و رضوی، ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت است.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه آران و بیدگل با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت اظهار کرد: این دهه فرصت مغتنمی برای ایجاد پیوند مستحکم جوانان و نوجوانان با قرآن و ائمه اطهار(ع)، تبیین فرهنگ قرآنی، نشر معارف ارزشمند علوی، فاطمی و رضوی، ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت است.

آیت الله سید محمد موسوی تکریم و تعظیم ایام دهه کرامت را ضروری توصیف کرد و گفت: طالبان فیوضات الهی در این دهه می‌توانند دریچه های وجود خود را بر روی انوار قدسی آن دو خورشید فروزنده بگشایند و غبار دل را به یمن تقرب و توجه به وجود اهل بیت(ع) بزدایند.

وی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را مظهر فضائل و کرامت دانست و اضافه کرد: امروزه دختران پاکدامن ایران اسلامی، به ویژه دارالشهدای آران و بیدگل با تأسی از اسطوره علم و و عفاف، حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و الگوپذیری از سبک زندگی  ایشان زمینه‌ساز تعالی معنوی و اخلاقی و علمی دختران جهان خواهند بود.

موسوی دهه اول ذی قعده بسیار مبارک و پر برکتی توصیف کرد و ادامه داد: بی شک دختران امروزی و مادران فردا که نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند و برای تاثیرگذاری صحیح در اوضاع جامعه باید از اهل بیت(ع) بزرگوار تبعیت کنند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP