چاپ خبــر
با صدور پیام های جداگانه:

تسلیت نماینده ولی فقیه در کاشان و امام جمعه آران و بیدگل برای درگذشت بانوی بسیجی

ائمه جمعه کاشان و آران و بیدگل درگذشت بانوی آران و بیدگلی حادثه تشییع کاروان شهدا را در پیام‌های جداگانه تسلیت گفتند.

به گزارش خطب شکن، روز جمعه مراسم تشییع پیکر مطهر ۲۰ شهید گمنام و به نام با استقبال باشکوه زنان و مردان آران و بیدگلی برگزار شد اما در زمان برگزاری تشییع شهدا برای یکی از بانوان شرکت کننده در مراسم حادثه‌ای رخ داده و متاسفانه پس از برخورد با ماشین حامل شهدا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به همین مناسبت نماینده رهبر انقلاب و امام جمعه کاشان در پیامی درگذشت این بانوی بسیجی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

خبر درگذشت بانو الهه بهمنی باعث بسی تاسف شد. او که در مراسم تجلیل از شهدای گمنام شرکت کرده بود و با حضورش نیابت خود را از مادران و خواهران شهدا را به اثبات رسانده بود به لقاء حق شتافت و آسمانی شد. بی شک عروج این خواهر می‌تواند آزمونی برای همگان به ویژه پدر، مادر، همسر و دیگر فامیل وابسته باشد.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان به ویژه خاندان بهمنی و حیرانی برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای بازماندگانش صبر و اجر خواستارم. امید است خداوند ثواب شهادت را به وی عنایت و او را در کنار صدیقه شهیده فاطمه زهرا (س) در بهشت برین خود اسکان مخلد مرحمت فرماید.

امام جمعه آران و بیدگل نیز به همین منظور پیامی به شرح ذیل صادر کرد:

شهادت باب گشوده پروردگار برای قرب الهی است و ساکنین آن کبوتران خونین بالی هستند که در کوچ معنویشان به سمت عند ربهم یرزقون به آسمان دل زمینیان سر می‌زنند و معنویت و معرفت را روزیشان می‌سازند  و این نعمتی است که برای ان باید سجده شکر به درگاه حضرت حق به جای آوریم

ضمن افتخار میزبانی ۲۰ کبوتر خونین بال در روز جمعه همزمان با تشییع این لاله‌های سرافراز خبر در گذشت مادری مهربان خواهر بسیجی مرحومه مغفوره خانم بهمنی به دلیل استقبال و ازدحام جمعیت مشایعت کننده در سانحه‌ای غیرمنتظره مایه بس تاسف و تاثم شد.

آن بانوی مومنه سال‌های بابرکت عمر خود را در سایه‌سار قرآن و حب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام سپری ساخت .

این جانب ضمن تقدیر و تشکر از حضور  با شکوه مردم ولایت مدار شهر ستان دار الشهداء آران و بیدگل در مراسم استقبال و تشییع کبوتران خونین بال هشت سال دفاع مقدس این حادثه ناگوار و عروج ملکوتی همسر دلسوز  مهربانتان که وجودش سرشار از محبت و علاقه به فرزندان بوده را به همسر و فرزندان خردسالش ،خاندان بهمنی، حیرانی و مردم دار الشهداء آران وبیدگل تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

علو درجات، مغفرت واسعه الهی  برای آن فقیده سعیده و صبر جمیل و اجر جزیل برای شما و سایر بازماندگان از خداوند مسئلت می‌کنم؛ امیدوارم روح مطهر این بانوی بزرگوار با ارواح طیبه شهدا ماجور و مشمول مغفرت و رضوان الهی باشد.

telegram

Go to TOP