چاپ خبــر
مدیر درمان تأمین اجتماعی منطقه کاشان عنوان کرد:

پوشش بیمه‌ای ۷۱ درصدی جمعیت آران و بیدگل/ افتتاح درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در هفته دولت

افشار گفت: درمانگاه تخصصی جدید تامین اجتماعی در آران و بیدگل آماده بهره برداری است اما به دلیل این که ساختمان جدید و امکانات آن باید مورد آزمایش قرار گیرد بهره برداری در هفته دولت انجام خواهد شد.

به گزارش خطب شکن، مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان هفته تامین اجتماعی را فرصتی برای ارج نهادن به تلاش های فکری و عملی همکاران در خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران دانست و افزود: خدمت به مردم و رفع آلام و مشکلات آنان افتخاری برای همکاران شاغل در سازمان تامین اجتماعی است.

علیرضا افشار با اشاره به جمعیت ۷۵ هزار و ۵۰۰ نفری تحت پوشش تامین اجتماعی در آران و بیدگل اضافه کرد: ٧١ درصد جمعیت این شهرستان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

وی با بیان این که تامین اجتماعی در بخش درمان غیر مستقیم با ٧۴ مرکز خصوصی و دولتی طرف قرارداد است تصریح کرد: در سال ٩۵ بیمه شدگان تامین اجتماعی این منطقه بیش از ۶٨٠ هزار مراجعه برای دریافت خدمات درمانی داشته اند که به عبارتی هر بیمه شده تامین اجتماعی در سال گذشته ٩ بار به مرکز درمانی مراجعه کرده است.

افشار از مراجعه  ٢٩۶ هزار بیمه شده تامین اجتماعی  به داروخانه های طرف قرداد در این منطقه خبر داد و اظهار کرد: در بخش تامین داروی مورد نیاز بیمه شدگان منطقه بیش از ۴۶ میلیارد و ۵۴۵  میلیون ریال هزینه شده است.

وی آمار مراجعه به درمانگاه تامین اجتماعی آران و بیدگل را بیش از ١١ هزار و ٨٠٠ نفر اعلام کرد و گفت: درمانگاه تخصصی جدید تامین اجتماعی در آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در سه طبقه شامل بخش های عمومی، تخصصی، اورژانس، دندانپزشکی، آزمایشگاه تخصصی، رادیولوژی و داروخانه احداث شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان با بیان این که عملیات اجرایی طرح ساختمان جدید درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان از سال ۹۴ با زیربنای دو هزار و ۶۰۰ متر مربع آغاز شده است خاطرنشان کرد: این ساختمان آماده بهره برداری است اما به دلیل اینکه ساختمان جدید و امکانات آن باید مورد آزمایش قرار گیرد بهره برداری در هفته دولت انجام خواهد شد.

telegram

Go to TOP