چاپ خبــر
در سمینار اعتماد، انسجام و سرمایه اجتماعی انجام شد:

رونمایی از تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری در آران و بیدگل/ تصاویر

همزمان با سمینار فصل پنجم با عنوان اعتماد، انسجام و سرمایه اجتماعی از کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری در آران و بیدگل رونمایی شد.

به گزارش خطب شکن، ظهر امروز(جمعه) همزمان با سمینار فصل پنجم که از سوی دفتر نماینده کاشان و آران و بیدگل با عنوان اعتماد، انسجام و سرمایه اجتماعی برگزار شد از کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری در آران و بیدگل رونمایی شد.

کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل به قلم مشترک دکتر محسن صانعی و مهندس محمدرضا اکرمیان با موضوع بررسی سیر مدیریت شهری آران و بیدگل در سه دوره قاجاریه، پهلوی و پس از انقلاب اسلامی به رشته تحریر در آمده است.

تاریخچه تأسیس شهرداری های آران، بیدگل و گل آرا به همراه مستندات و شرح هایی از انجمن های شهر، فعالیت های ادوار مختلف شهرداری و آشنایی با شهرداران قبل و بعد از انقلاب از جمله بخش های این اثر تألیفی است.

به کارگیری تصاویر و مستندات تاریخی از سیر مدیریت شهری آران و بیدگل که برای اولین بار در قالب یک اثر مکتوب در اختیار عموم قرار می گیرد بر جذابیت‌ها و ویژگی‌های خاص این اثر ارزشمند افزوده است.

کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل در تیراژ یک هزار نسخه و در ۳۶۰ صفحه توسط انتشارات باقیات وارد بازار کتاب شده است.

 

telegram

  1. ا-م گفته:

    سلام.درخواست می شود اصلاح سیستم برق وروشنایی پارک شادی انجام گرددتاخدای ناخواسته اتفاقی برای شهروندان روی ندهد.

Go to TOP