چاپ خبــر
با نگاهی به بررسی سِیر مدیریت شهری آران و بیدگل:

تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل منتشر شد

تغییر نام شهرداری گل آرا به شهرداری آران و بیدگل، آشنایی با فعالیت های شهرداران دوران بعد از انقلاب اسلامی به تفکیک دوره شهرداری و همچنین آشنایی با اعضا و فعالیت های شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل از دیگر مطالب خواندنی این اثر ارزشمند است.

به گزارش خطب شکن، کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل به قلم مشترک دکتر محسن صانعی و مهندس محمدرضا اکرمیان با موضوع بررسی سیر مدیریت شهری آران و بیدگل در سه دوره قاجاریه، پهلوی و پس از انقلاب اسلامی به رشته تحریر در آمده است.

مؤلف کتاب با اعلام این خبر روند تاریخی بیان مطالب در کتاب «تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل» را از ویژگی های مهم آن عنوان کرد و گفت: به کارگیری تصاویر و مستندات تاریخی از سیر مدیریت شهری آران و بیدگل که برای اولین بار در قالب یک اثر مکتوب در اختیار عموم قرار می گیرد بر جذابیت‌ها و ویژگی‌های خاص این اثر ارزشمند افزوده است.

محسن صانعی از جمله بخش ها و مطالب خواندنی این اثر را تاریخچه تاسیس شهرداری های آران، بیدگل و گل آرا به همراه مستندات و شرح هایی از انجمن های شهر، فعالیت های انجام شده در هر دوره و آشنایی با شهرداران قبل از انقلاب دانست.

به گفته این عضو شورای شهر آران و بیدگل تغییر نام شهرداری گل آرا به شهرداری آران و بیدگل، آشنایی با فعالیت های شهرداران دوران بعد از انقلاب اسلامی به تفکیک دوره شهرداری و همچنین آشنایی با اعضا و فعالیت های شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل از دیگر مطالب خواندنی این اثر ارزشمند است.

کتاب «تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل» در ۳۶۰ صفحه و یک هزار نسخه تیراژ توسط انتشارات باقیات وارد بازار کتاب شده است.

آیین رونمایی از این اثر مکتوب هفته جاری در آران و بیدگل برگزار می شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP